ارائه تمامی خدمات تشریفات و مراسم ها

اجاره سالن همایش

چنانچه قصد اجاره سالن همایش در تهران را دارید ما در مجموعه رایکا به شما سالن‌های منحصر به فرد معرفی خواهیم کرد. سالن‌های همایش مجموعه رایکا با امکانات منحصر به فرد و فوق‌ العاده‌‌ای که دارند یک گزینه عالی برای برپایی همایش شما خواهند بود. طراحی این سالن‌ها به گونه‌ای است که انواع مراسمات و همایش‌ها را می‌توان به بهترین نحو در این سالن‌ها برگزار کرد.

اجاره سالن همایش با تجهیزات کامل

برپایی همایش، کنفرانس، سمینار و نمایشگاه نیازمند بهره‌مندی از یک سالن با امکانات مناسب خواهد بود. به طور کلی برای برپایی همایش‌ها یکی از مهم‌ترین بخش‌ها انتخاب سالن همایش است. همواره برگزارکنندگان به جهت اجاره سالن همایش نکات مختلفی مد نظر قرار می‌دهند. با توجه به تعداد افراد حاضر در همایش شما نیاز به سالنی با امکانات مناسب خواهید داشت. به همین منظور انتخاب سالن همایش از بین گزینه‌های متعدد کاری دشوار است.

امکانات سالن همایش

چنانچه قصد برپایی همایش را دارید ما به شما سالن‌های مجموعه رایکا را معرفی می‌کنیم. سالن‌های معرفی شده از سمت ما با بهره‌مندی از امکانات مدرن و منحصر به فرد به خوبی مناسب برگزاری همایش، کنگره، کنسرت و کلاس‌های آموزشی خواهد بود.

علاوه بر این با بهره مندی از خدمات رفاهی مناسب تمام حاضرین را برای رفع نیازهای خود به بهترین نحو همراهی خواهد کرد. خدمات ارائه شده توسط ما به گونه‌ای است که تاکنون بسیاری از همایش‌های ویژه و مراسمات بزرگ را در این سالن برپا کرده‌ایم.

بهره‌‌مندی از ظرفیت کافی برای برپایی مراسمات مختلف از دیگر امکانات این سالن خواهد بود. نوع طراحی سالن همایش به گونه‌ای است که برای برپایی مراسم در حوزه‌های مختلف می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

از دیگر امکانات سالن همایش بهره مندی از پارکینگ با ظرفیت بالا خواهد بود. پارکینگ اختصاصی این سالن به خوبی می تواند پاسخگوی نیازهای شما باشد. همچنین سالن ها مجهز به سیستم تصویر برداری و کنترل صدا بوده و با داشتن اتاق خصوصی جلسات، امکانات کاملی به شما ارائه خواهد داد.

اجاره سالن همایش تهران

سالن های همایش در تهران با بهره مندی از سالن آمفی تئاتر به گونه‌ ای است که پاسخ کاربری‌ های گوناگون را خواهد داد. برای برپایی انواع مراسمات و همایش ها می‌ توانید با اجاره سالن های همایش طیف وسیعی از نیازهای خود را دریافت نمایید. علاوه بر این قیمت مناسبی که ما برای اجاره سالن ها در نظر گرفته ایم به خوبی موجبات رضایت شما را فراهم خواهیم کرد.

پاسخ به سوالات پرتکرار

سوالات متداول

چگونه می‌توانم سالن همایش را رزرو کنم؟

قبل از اجاره سالن همایش، می‌توانید با کارشناسان رایکا تماس بگیرید و تاریخ مورد نظرتان را بپرسید. سپس با پرداخت مبلغی به عنوان پیش‌پرداخت یا تعهدنامه، تاریخ مورد نظرتان را رزرو کنید.

آیا سالن همایش امکانات مربوط به تجهیزات صوتی و تصویری دارد؟

بله. تمامی سالن‌های همایش تشریفات رایکا امکانات مربوط به تجهیزات صوتی و تصویری را با بالاترین کیفیت برای برگزاری همایش‌ها در اختیار مهمانان قرار می‌دهند.

درخواست مشاوره رایگان

پس از ارسال پیام همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

 آخرین

مقــالات

در اینستــاگرام
همراه ما باشید