ارائه تمامی خدمات تشریفات و مراسم ها

برگزاری مراسم عقد

خدمات برگزاری مراسم جشن عقد از اهمیت ویژه‌ای در فرهنگ ایرانی برخوردار است و نقش مهمی در آغاز زندگی مشترک دارد. در این مراسم، ایجاد فضایی دلنشین و خاص برای جشن و عقد زوجین امری بسیار مهم است. برخورداری از یک خدمات دقیق و حرفه‌ای در این زمینه می‌تواند لحظات خاصی را برای عروس و داماد به وجود آورده و به خاطره‌سازی این رویداد کمک کند

نمونه کار های مراسم عقد

برگزاری مراسم عقد

تشریفات رایکا مجری برگزاری مراسم عقد و نامزدی و برپایی سفره عقد به صورت مجلل و باشکوه و ارائه دهنده خدمات متناسب با خواسته شما می باشد.
مراسم عقد می تواند در مکان های مختلفی برگزار گردد از منزل گرفته تا دفاتر ازدواج و باغ یا سالن.
دفترخانه ها معمولا خود دارای سفره عقد هستند و نیازی به سفارش سفره عقد نیست اما اگر مایل به برگزاری مراسم عقد در منزل و یا سالن و تالار پذیرایی هستید تهیه سفره عقد با شماست.
برای اینکه سفره عقد زیبا و جذاب داشته باشید می توانید این کار را به موسسات تشریفات بسپارید.
تشریفات رایکا با سالها تجربه در امر برگزاری مراسمات عقد و برگزاری عروسی , آماده ی ارائه خدمات از جمله رزرو باغ , سالن , باغ تالار و دفاتر رسمی ازدواج می باشد. کافیست مراسم خود را به ما بسپارید تا دیگر دغدغه مکان عقد را نداشته باشید.
ما همچنین با اجاره و تهیه و طراحی سفره عقد, سفره ای زیبا و مجلل را برای شما آماده می نماییم و باعث جلب رضایت شما خواهیم شد .
تهیه سفره عقد توسط خود افراد ممکن است بسیار هزینه بر باشد و طبق خواسته آنها انجام نشود . از جمله مزایای طراحی عقد توسط تشریفات , کاهش هزینه ها را می توان نام برد.
اجزایی که در سفره عقد استفاده می شود هرکدام یادآور نماد و نشانه ای برای ماست. به عنوان مثال آینه نمادی از روشنایی است و قرآن سمبل معنویت است . اجزای سفره عقد به غیر از آینه و قرآن شامل شمعدان , نان ,  گردو و بادام , نبات , تخم مرغ , سکه و … می باشد. گل آرایی می تواند تاثیر به سزایی در زیباتر و جذاب شدن سفره عقد داشته باشد.

پاسخ به سوالات پرتکرار

سوالات متداول

چگونه می‌توانم مکان مناسبی برای برگزاری مراسم عقد پیدا کنم؟

برای پیدا کردن مکان مناسب، بهتر است  عواملی مانند ظرفیت، قیمت، امکانات و زمان مورد نیاز خود را در نظر و بعد بهترین تصمیم را بگیرید.

چه مواردی برای برگزاری مراسم عقد باید در نظر گرفته شود؟

برای برگزاری مراسم عقد، مواردی مانند انتخاب مکان مناسب، تعیین زمان مناسب، رزرو خدمات مورد نیاز مانند دی‌جی، گل‌ها و اطمینان از حضور شاهدان مورد نظر باید در نظر گرفته شوند.

برای طراحی سفره عقد کجا را انتخاب کنم؟

بهتر است از مجموعه‌ای کمک بگیرید که چندین سال در این زمینه سابقه داشته باشند. تشریفات رایکا با تیم حرفه‌ای خود سفره‌ای زیبا و مجلل را برای شما آماده می‌کند. کافیست تماس بگیرید و شرایط را بپرسید.

درخواست مشاوره رایگان

پس از ارسال پیام همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

 آخرین

مقــالات

در اینستــاگرام
همراه ما باشید