اجاره تلویزیون شهری

اجاره تلویزیون شهری و نمایشگر LED و تجهیزات نمایشگاهی جهت نمایشگاه ها و جشنواره ها در ابعاد دلخواه شما به همراه اپراتورهای حرفه ای تشریفات مجالس رایکا
تلویزیون های شهری را با عنوان تلویزیون ال ای دی می شناسند دلیل این نامگذاری و شناخت این است که تصاویر دیده شده بر روی این تلویزیون بزرگ به وسیله led های کوچک که با فواصل مختلف و رنگ های متفاوت کنار هم قرار میگیرند مورد نمایش قرار می گیرد.
اندازه نمایشگر شهری بسته به فاصله و سرعت عبور افراد از مقابل آن باید تعیین گردد تا تصاویر و کلمات به راحتی دیده شوند.
قیمت تلویزیون شهری led بسیار بالا و هزینه بر است به همین دلیل اجاره آن بسیار مرسوم شده است .

اجاره تلویزیون شهری
نمایشگر شهری
اجاره نمایشگر led
تلوزیون شهری

شاید شما هم دیده باشید که در بعضی از مراسمات، از تلویزیون‌های بزرگی استفاده می‌شود که به نام‌ تلویزیون‌های ال ای دی می‌شناسند. این تلویزیون‌ها را اغلب می‌توانید در کنار اتوبان‌ها، چهارراه‌ها یا حتی استادیوم‌ها ببینید. بسته به مراسم، از این تلویزیون‌ها استفاده می‌شود تا بینندگان به طور همزمان از آن استفاده کنند و لذت ببرند. این تلویزیون‌ها در مراسم‌های مختلفی که جمعیت‌ زیادی در آن حضور دارند استفاده می‌شوند.

ممکن است این تلویزیون‌ها به دوربین‌های مدار بسته متصل باشند و صحنه‌های مهم مراسم را برای آنان که نزدیک نیستند واضح کنند‌. اما از طرف دیگری هم ممکن است این تلویزیون‌ها مانند سینما، فیلمی پخش کنند یا بسته به مراسم، کلیپی را برای حضار نشان دهند. این تلویزیون‌ها که گفتیم به تلویزیون ال ای دی معروف هستند، با نام تلویزیون شهری در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.

مکان های استفاده از تلویزیون شهری

غرفه های نمایشگاهی، جشنواره، تالار های پذیرایی، سالن های کنفرانس و مراسم های مختلف

تلویزیون‌های شهری چیست؟

این تلویزیون‌ها به این جهت به تلویزیون‌های ال ای دی معروف هستند که شما تصاویر را بر روی این تلویزیون‌های غول پیکر، به واسطه‌ی ال ای دی های کوچکی می‌بینید که با فواصل مختلف و رنگ‌های متفاوت در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند تا تجربه‌ی جذابی را در اختیار بینندگان قرار می‌گیرد.
در اصل این تلویزیون‌ها با کنار هم قرار گرفتن بلوک‌هابی تشکیل می‌شود که به مجموع چندتا از آن‌ها کابینت گفته می‌شود.
برای نشان دادن رنگ‌ها از سه یا چهار رنگ اصلی در این تلویزیون‌ها استفاده می‌شود و رنگ‌های دیگر از ترکیب این رنگ‌ها ساخته می‌شود. به عبارت ساده تر می‌توان گفت هر پیکسل از سه یا چهار رنگ تشکیل می‌شود.
این تلویزیون‌ها به دو صورت آفلاین و آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد‌. در این تلویزیون‌ها می‌توان از انواع فیلم‌های تبلیغاتی اعم از فیلم و عکس استفاده نمود.
ماژول‌های استفاده شده در این تلویزیون‌های شهری کاملا ضد آب هستند و در برابر اشعه‌ی ماورا بنفش مقاوم هستند.
برای این‌که تلویزیون‌ها کاربری بهتری داشته باشند، باید در نصب این تلویزیون‌ها به موارد مختلفی دقت کرد. فاصله‌ای که این تلویزیون‌ها با جمعیت دارند یکی از این عوامل است. یکی دیگر از عوامل مورد نظر این است که ببینید سرعتی است که افراد از جلوی این تلویزیون‌ها را می شوند. اگر بتوان این موارد را رعایت نمود و تلویزیون را بر اساس آن‌ها انتخاب کرد، می‌توان اطمینان حاصل کرد که تصاویر و کلمات به راحتی بر روی آن‌ها نقش می‌بندد.
این تلویزیون‌های بسیار جذاب بیشتر برای جشنواره‌ها و نمایشگاه‌ها مورد مصرف دارند. از آن‌جا که زمان این گونه مراسم بسیار کوتاه است و هزینه‌ی خرید این تلویزیون‌ها بسیار بالا است، برخی از مکان‌ها که وسایل و تجهیزات مهمانی‌ها و تشریفات را کرایه می‌دهند، این تلویزیون‌ها بزرگ را اجاره می‌دهند. اما خیالتان راحت باشد. زیرا اپراتورهای حرفه‌ای نیز با این تلویزیون‌ها همراه هستند که به شما در کار کردن با این تلویزیون‌ها، نصب و جمع کردن آن‌ها کمک کنند.

در چه مکان‌های دیگری‌ می‌توانید از این تلویزیون‌ها استفاده کنید؟

شاید شما هم دقت کرده باشید. تلویزیون‌های شهری، برای موارد متعددی کاربرد دارند و می‌‌توان از آن‌ها در مراسم‌های متعددی استفاده کرد. مراسمی مانند غرفه‌های نمایشگاهی، جشنواره، تالارهای پذیرایی، سالن‌های کنفرانس و مراسم‌های مختلف از این دست مراسم‌هایی است که می‌توانید از تلویزیون‌های شهری استفاده کنید.
این تلویزیون‌ها در ابعاد مختلف موجود هستند و می‌توانید بسته به نیازتان بهترین ابعاد را انتخاب نمایید.

کلام آخر
تلویزیون‌های شهری همان تلویزیون‌هایی هستند که در مراسم‌های بزرگ یا در کنار اتوبان‌ها یا استادیوم‌ها ببینید. این تلویزیون‌ها می‌توانند همزمان تا ۱۶ میلیون رنگ را با تراکم و رزولوشن متفاوت در اختیار بینندگان قرار دهند.
اما به دلیل هزینه‌ی بالای آن‌ها بهتر است آن‌ها را اجاره کنید و در مراسم‌های خود استفاده کنید.
این تلویزیون‌ها از پیکسل‌هایی تشکیل شده‌اند که از ترکیب ال ای دی‌های کوچک در کنار هم تصویری بزرگ به بینندگان ارائه می‌شود

اجاره تلویزیون
نمایشگر شهری

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *