تم تولد

یکی از مراسم‌های به یاد ماندنی و بسیار قدیمی ما ایرانی‌ها جشن تولد است. برخلاف گذشته، این جشن امروزه با تغییرات بسیار زیادی برگزار می‌شود که این تغییرات بیشتر در تم‌ها به چشم می‌خورد. با برگزاری این جشن افراد متوجه می‌شوند که به مرحله جدیدی از زندگی قدم می‌گذارند. یکی از حساس‌ترین و باشکوه‌ترین لحظات جشن تولد نیز لحظه فوت کردن شمع و آرزو کردن برای سال جدید است.

 این جشن نیز فلسفه خاص خود را دارد و بیشتر روابط اجتماعی، میزان رشد افراد و وارد شدن آنها به مرحله جدیدی از زندگی را نشان می‌دهد. در این روز شما احساس خاص بودن نسبت به دیگر روزهای سال را دارید و به نوعی از خود تجلیل و قدردانی می‌کنید. قطعاً نوع تمی که انتخاب می‌شود اهمیت بسیار زیادی دارد؛ به همین منظور توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

بادکنک آرایی تولد پسر

ارائه خدمات تم تولد

خدمات تم تولد

تم تولد و مناسبت‌های مختلف سفارش

برگزاری جشن تولد با این هدف انجام می‌شود که شما به یاد داشته باشید برای هدف خاصی آفریده شده‌اید. در این روز حس تولد دوباره خواهید داشت و مرحله جدیدی از تاریخ زندگی برای شما ورق می‌خورد. پس چه بهتر که در این روز بهترین تم تولد را به تناسب سن، جنسیت و حتی شخصیت خود انتخاب کنید. چرا که روز تولد، بزرگداشت یک رویداد مهم در زندگی تمامی افراد به شمار می‌رود.

به نوعی از خود قدردانی می‌کنید و برای زنده بودن و حتی نفس کشیدن قدردان خداوند هستید. همچنین این روز بهترین فرصت برای تمامی مخاطبان شما است تا دوستی خود را با شما محکم‌تر و صمیمی‌تر کنند. البته با هدایایی که اهدا می‌شود، به میزان ابراز صمیمیت و علاقه دوستان نیز پی می‌برید. حتی اگر می‌خواهید به دوستان خود یادآوری کنید که جزو بهترین مخاطبان خاص شما هستند، می‌توانید با انتخاب بهترین تم تولد در این روز آنها را غافلگیر کنید. این جشن باشکوه تا مدت‌ها و شاید هم برای همیشه در خاطر افراد باقی بماند، پس مهم است که در این روز به تشریفات و به ویژه تم توجه ویژه‌ای شود.

کیک و شمع یکی از مهم‌ترین آیتم‌های تولد محسوب می‌شود و به ویژه تزییناتی که در این روز انجام می‌دهید. انجام این تزیینات روز به روز باشکوه‌تر و زیباتر می‌شود و البته افراد با در نظر قرار دادن فاکتورهای مختلفی این تم را در رنگ، طرح و حتی با مدل‌های مختلفی انتخاب می‌کنند.

انواع تم تولد در تشریفات رایکا

برگزاری جشن تولد قطعاً یکی از برنامه‌ریزی‌های بسیار مهم برای هر یک از افراد است. انتخاب یک تم تولد مناسب باعث می‌شود تا هم خود و هم مهمانان شما حس خوشایند و خوشحالی در این روز داشته باشند. قطعاً یک تم مناسب در این روز بسیار هیجان انگیز است، به ویژه اینکه بحث تزیینات یکی از بهترین و مهم‌ترین مباحث این جشن به شمار می‌رود.

 بسیاری از افراد برنامه‌ریزی اجرای تولد را به گروه‌های خاصی می‌دهند که در این حوزه تخصص بسیار زیادی دارند. با توجه به اهمیت و ارزش این روز بزرگ و به یاد ماندنی بد نیست شما هم از گروه‌های خبره و توانمند در این حوزه کمک بگیرید. تشریفات رایکا تم‌های بسیار زیادی را برای مخاطبان عزیز در نظر دارد.

شما می‌توانید نوع تزیینات، نحوه چیدمان، نوع پذیرایی از مهمانان و دیگر برنامه‌های سرگرم کننده را به این تیم بسیار خبره و دوست داشتنی بسپارید. این تیم یکی از بزرگترین گروه‌های ارائه دهنده خدمات مجالس و پذیرایی است که سابقه بسیار درخشانی دارد. برای سورپرایز تولد، بادکنک آرایی، تزیینات و ایده‌های خاص می‌توانید از این گروه توانمند کمک بگیرید. اگر به لیست سایت مراجعه کنید، می‌توانید در این مجموعه با انواع تم‌های مختلف آشنا شوید که به ترتیب کدگذاری شده‌اند.

بر اساس سلیقه، جنسیت و شخصیت خود ‌می‌توانید تم‌های مختلف را با مقرون به صرفه‌ترین هزینه از این گروه معتبر و دوست داشتنی بخواهید. بادکنک آرایی‌های تولد این مجموعه دارای جلوه‌هایی بسیار شاد و جذاب هستند. این سبک بادکنک آرایی رایکا در طرح و رنگ‌های بسیار متنوع، فضایی بسیار خاص و رویایی را خلق می‌کند. با انتخاب تم‌های مختلف تشریفات رایگان قطعاً لحظات به یاد ماندنی را می‌آفرینید.

علت مهم بودن خرید تم تولد در جشن‌ها

تم تولد در جشن‌ها یکی از جذاب‌ترین آیتم‌های تولد به شمار می‌رود. انتخاب تزیینات خاص و زیبا به ویژه برای کودکان اهمیت زیادی دارد؛ چرا که این روزهای خوب و به یاد ماندنی را تا همیشه به یاد خواهد داشت. علت مهم بودن خرید تم تولد در جشن‌ها ثبت لحظاتی باشکوه و به یاد ماندنی برای تمامی افراد است. در این روز شما خاطره‌های شیرینی را در ذهن افراد می‌سازید که تا سال‌ها یادآوری این خاطرات می‌تواند لبخند زیبایی را روی لب‌ آن‌ها بنشاند. تزیینات جشن تولد بسیار مهم است و قطعاً تاثیرات مثبتی روی روحیه افراد دارد.

افزایش اعتماد به نفس

اعتماد به نفس افراد با وجود صمیت و ارزشی که دیگران برای آن قائل هستند، بیشتر می‌شود. اگر شما هم می‌خواهید دوستان و نزدیکان خود را در روز تولد سوپرایز کنید می‌توانید یک تم ایده آل برای آن انتخاب و با این کار ارزش و صمیمیت خود را به طرف مخاطب انتقال دهید. با وجود این حجم از صمیمیت و روابط دوست داشتنی قطعاً اعتماد به نفس افراد نیز افزایش می‌یابد.

ثبت خاطراتی به یادماندنی

همه افراد به ویژه کودکان تمامی لحظات خوب زندگی را تا مدت‌ها در ذهن خود نگه می‌دارند. انتخاب یک تم زیبا، شاد و هیجان انگیز در مقایسه با یک تولد ساده قطعاً شادی بیشتری را به ارمغان می‌آورد. همچنین باعث می‌شود تا این لحظات شیرین تا مدت‌ها باعث تقویت اعتماد به نفس و روحیه افراد شود. امروزه معمولاً در اکثر تولدها شاهد حضور دوستان و آشنایان هستیم، پس چه بهتر که در کنار این عزیزان خاطراتی به یادماندنی را در یک قاب زیبا و جذاب ثبت کنیم.

اقلام مورد نیاز در هر تم تولد

برای برگزاری جشن تولد قطعاً هر شخصی یک تم تولد مناسب با سلیقه خود را انتخاب می‌کند. چرا که افراد علاقمند به طرح، رنگ و حتی ایده‌های بسیار مختلفی هستند. بسیاری از افراد ایده‌های کلاسیک و برخی نیز ایده‌های مدرن را می‌پذیرند. از آنجایی که این جشن یکی از خاص‌ترین جشن‌ها و لحظات زندگی افراد محسوب می‌شود، پس چه بهتر که بهترین تزیینات و همچنین وسایل را برای این روز انتخاب کنید. اقلام مورد نیاز برای هر تولد بسیار زیاد هستند؛ اما برخی از آنها شامل:

لوازم پذیرایی

در جشن تولد برای پذیرایی از مهمانان نیاز به لوازم پذیرایی نظیر بشقاب، لیوان، قاشق، چنگال، نی و حتی خلال دارید. مهمانان برای صرف نوشیدنی، کیک، میوه یا شیرینی نیاز به ظروف خاصی دارند که طرح، رنگ و حتی جنس آنها به تناسب سلیقه شما افراد انتخاب می‌شود.

کلاه و نقاب

بسیاری از افراد به ویژه کودکان دوست دارند تا در روز تولد آنها علی رغم خود، دوستانشان نیز کلاه مخصوص روز تولد داشته باشند. امروزه حتی در کنار کلاه از نقاب‌هایی با طرح و اشکال مختلف نیز استفاده می‌شود که جذابیت این لحظه‌ها را به یاد ماندنی‌تر می‌کنند.

ریسه

از زیباترین و جذاب‌ترین وسایل مورد نیاز تم تولد ریسه است. این ریسه‌ها نیز معمولاً با حروف مختلف در طرح، رنگ و سایزهای متنوعی طراحی شده‌اند. معمولاً ریسه‌ها را در پشت میزی که وسایل تولد را روی آن می‌چینند، قرار می‌دهند.

بادکنک

یکی از جذاب‌ترین آیتم‌های تولد، بادکنک آرایی است که معمولاً این آیتم را به گروه‌های هنرمندی می‌سپارند که ایده‌های خاصی برای بادکنک آرایی و گل‌آرایی دارند. بادکنک نیز در رنگ، طرح و همچنین با ابعاد بسیار مختلفی انتخاب می‌شود که چیدمان آن می‌تواند به سلیقه شما کاربران عزیز باشد.

پرطرفدارترین تم تولد پسرانه

برای انتخاب تم تولد معمولاً به جنسیت توجه می‌شود و به تناسب نوع جنسیت تم را در رنگ، طرح و با ایده‌های مختلفی انتخاب می‌کنند. تم‌های پسرانه بسیار متعددی وجود دارد که معولاً بر اساس شخصیت‌های کارتونی یا حتی شخصیت‌های معروف و دوست داشتنی کودکان و نوجوانان انتخاب می‌شوند. حتماً شما هم به دنبال بی‌نظیرترین تم‌ها هستید تا با استفاده از آنها لحظاتی دوست داشتنی خلق کنید.

قطعاً تدارک این مراسم باشکوه کمی هزینه بر است و از این رو کاربران به دنبال بهترین ایده‌ها و تم‌ها با یک طرح جذاب هستند. پسرها دوست دارند در این روز لحظات رویایی اما پر از هیجان را در کنار دوستان خود تجربه کنند. معمولا تمامی وسایل تولد از روی شخصیت‌های معروف مورد علاقه فرزندان انتخاب می‌شود و همچنین در کنار بادکنک آرایی استند را نیز داشته باشید. از جذاب‌ترین تم‌های پسرانه بی‌نظیر شامل:

  • تم باب اسفنجی
  • تم بالون
  • تم بچه رئیس
  • تم بن تن
  • تم بی تی اس
  • تم پیاپیگ
  • تم گربه‌ای
  • تم بتمن

پرطرفردارترین تم تولد دخترانه

انتخاب تم تولد دخترانه برخلاف طرح‌های پسرانه کمی سخت‌تر است؛ چرا که معمولاً دختر خانم‌ها حساسیت بیشتری روی این موضوع دارند. دخترها بیشتر رنگ‌های بسیار شاد و جیغ را می‌پسندند و به دنبال جذاب‌ترین آیتم‌هایی هستند تا لحظاتی فوق العاده هیجان انگیزی را ثبت کنند.

 تم‌های دخترانه بیشتر در رنگ‌های صورتی، ارغوانی، قرمز، بنفش و حتی نارنجی انتخاب می‌شود؛ اما پرطرفدارترین و دوست داشتنی‌ترین رنگ برای دختر خانم‌ها رنگ صورتی است. دختر خانم‌ها بیشتر تم‌های طرح فرشته، عروسکی و رنگین کمانی را با تزیینات و همچنین بادکنک آرایی و گل آرایی شلوغ می‌پسندند.

پرطرفدارترین تم تولد بزرگسالان

بزرگسالان برخلاف کودکان به دنبال تم‌های جذاب‌تر برای این گروه سنی هستند که معمولاً در رنگ‌های خاکستری، مشکی  یا ترکیبی از رنگ‌های مشکی و سفید انتخاب می‌شود. معمولاً بزرگترها تم‌های ساده‌تر را می‌پسندند و بر اساس سن، شخصیت و نوع جنسیت ممکن است رنگ، طرح و نوع تم آنها متفاوت باشد.

بزرگترها بیشتر گل آرایی را می‌پسندند و در کنار آن بادکنک آرایی را نیز انتخاب می‌کنند. ترکیب تم مشکی، طلایی و نقره‌ای یکی از ایده آل‌ترین ترکیبات رنگی برای بزرگسالان است؛ همچنین رنگ‌های کله قاضی و سفید نیز برای این گروه سنی توصیه می‌شود.

علت مهم بودن برگزاری جشن تولد برای کودکان

برگزاری جشن تولد و انتخاب یک تم تولد ایده‌آل برای کودکان رویایی و ایده آل به نظر می‌رسد. حال دلیل برگزاری جشن تولد برای کودکان چیست؟

تقویت روابط اجتماعی

برگزاری جشن تولد فرصتی را مهیا می‌سازد تا فرزندان خجالتی شما در یک محیط شاد و دوستانه با هم سن و سال‌های خود رابطه گرمتری برقرار کنند. این روز مختص به فرزند شما است و در این لحظات مرکز توجه دوستان خود قرار می‌بگیرد و تجربه این چالش رابطه اجتماعی کودکان کمرو را بهبود می‌بخشد.

تقویت مهارت اجتماعی

با توجه به شرایط مالی و حتی دغدغه‌های کاری، امروزه خانواده‌ها فرصت کمتری برای دیدار دوستان و آشنایان خود دارند. جشن تولد یک فرصت بسیار طلایی است تا کودکان شما در یک جمع دوستانه حضور پیدا کنند و از مهارت و تجربیات اطرافیان بهره ببرند. در واقع در این جشن افراد متعددی حضور پیدا می‌کنند که بیشتر از تعداد افراد خانواده هستند و کودک در این لحظات فرصت بهتری برای کسب مهارت‌های فردی و اجتماعی دارد.

حس با ارزش بودن

بسیاری از کودکان به ویژه کودکانی که خواهر یا برادر کوچکتر از خود دارند، احساس می‌کنند که برای خانواده مهم نیستند. یکی از مهمترین فواید برگزاری این جشن به یاد ماندنی، ارزش و اهمیت دادن به کودکان است. آنها در می‌یابند که تا چه حد برای خانواده و دوستان خود مهم هستند؛ به ویژه اگر این جشن را با یک تم تولد زیبا، شکوه‌تر برگزار کنید.

خرید وسایل تم تولد از تشریفات رایکا

با برگزاری جشن تولد همه ما در می‌یابیم که خداوند انسان را با هدف خاصی روی زمین خلق کرده است. هر سال با برگزاری این جشن به این نتیجه می‌رسیم که بزرگتر شده و نسبت به قبل تکامل یافته‌تر هستیم. برای اینکه این روز به یاد ماندنی‌تر باشد، پس چه بهتر که به تمامی آیتم‌های آن نظیر تشریفات، پذیرایی، تم تولد و حتی برنامه‌های سرگرم کننده توجه کرد.

 برای انتخاب بهترین تم جشن تولد ابتدا باید از یک مجموعه شناخته شده و با مهارت کمک گرفت. مجموعه و گروه‌های متعددی هستند که در زمینه برگزاری مراسم‌های مختلف و به ویژه جشن تولد فعالیت دارند. قطعاً ایده‌ها، خلاقیت‌ها و نوآوری هر یک از این گروه‌ها و سایت‌ها متفاوت است. معمولاً افراد به دنبال ایده‌های خاص و جذاب و همچنین مدرن هستند.

برای انتخاب یک تم مناسب حتماً به سلیقه افراد توجه کنید و همچنین می‌توانید از گروه‌های بسیار با مهارت و با تجربه نظیر تشریفات رایکا کمک بگیرید. تا زمانی که گروه رایکا در کنار شما دوستان خوش سلیقه و دوست داشتنی است، نگران شریفات و به طور کلی برنامه‌ریزی جشن تولد خود نباشید.

پاسخ به سوالات پرتکرار

سوالات متداول

چگونه می توانم تجهیزات نمایشگاهی را اجاره کنم؟

برای اجاره تجهیزات نمایشگاهی، می توانید از وب سایت رایکا دیدن کنید و با ما تماس بگیرید. ما به شما در انتخاب تجهیزات مناسب برای نیازهای خود کمک خواهیم کرد و فرآیند اجاره را آسان می‌کنیم.

هزینه اجاره تجهیزات نمایشگاهی چقدر است؟

هزینه اجاره تجهیزات نمایشگاهی به نوع تجهیزات، مدت اجاره و محل نمایشگاه بستگی دارد. برای دریافت قیمت دقیق، لطفاً با کارشناسان رایکا تماس بگیرید.

چه ضمانتی برای تجهیزات اجاره ای ارائه می دهید؟

ما تمام تجهیزات نمایشگاهی خود را قبل از اجاره به طور کامل تست و بازرسی می‌کنیم. ما همچنین ضمانت بازگشت پول را برای همه تجهیزات اجاره‌ای خود ارائه می‌دهیم.

درخواست مشاوره رایگان

پس از ارسال پیام همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

 آخرین

مقــالات

در اینستــاگرام
همراه ما باشید