ارائه تمامی خدمات تشریفات و مراسم ها

اجرای سیلورمن

سیلورمن در واقع به افرادی گفته می‌شود که با رنگ‌ آمیزی کامل خود به رنگ نقره‌ای، به‌ صورت ساکن و بدون حرکت در یک نقطه مشخص می‌ایستند و نقش یک مجسمه را بازی می‌کنند، به همین دلیل به نام مجسمه زنده نیز شناخته می‌شوند. شاید چندان عجیب نباشد که بدانید این هنر مدت محدودی (حدود 10 سال) است که به کشورمان وارد شده است. ممکن است شما نیز با سیلورمن در مجالس و همایش‌های مختلف برخورد کرده باشید.

نمونه کار های سیلورمن

سیلورمن

همان‌طور که گفتیم، سیلورمن فردی است که به شکل یک مجسمه و بدون حرکت می‌ایستد و در واقع با ظاهر خاص و رنگ‌آمیزی که دارد، اغلب افراد تا مدتی متوجه مجسمه بودن یا نبودن آن نمی‌شوند و یا حداقل در رابطه با این موضوع به شک می‌افتند. نکته جالب این مجسمه ها اینجا است که تماشاچی که تا مدتی سیلورمن را به چشم یک مجسمه واقعی می‌داند، با یک حرکت کوچک و سریع سیلورمن، متوجه زنده‌ بودن این مجسمه جالب می‌شوند. لازم به ذکر است که حرکات این مجسمه های زنده  در عین جالب و جذاب بودن ممکن است موجب ترس برخی از افراد به‌ ویژه اگر در فاصله نزدیکی از سیلور من باشند، شود.

از اجرای سیلورمن می‌توان در مجالس مختلف، همایش‌ها، جشن‌ها، نمایشگاه‌ها، سمینارها و… برای جذاب‌تر کردن فضا و جلب نظر مخاطب استفاده کرد. از آن جا که این مجسمه‌های زنده هر چند دقیقه و یا پس از چند ساعت یک حرکت سریع، یهویی و البته بسیار هنرمندانه انجام می‌دهند، مخاطب سعی می‌کند آن را زیر نظر گرفته تا حرکات جذاب و مهارت آن را مشاهده نماید.

در رابطه با گریم باید بدانید که گریم این مجسمه‌های زنده بسیار سنگین و حتی اذیت کننده است و انجام آن حدوداً به مدت یک ساعت به طول می‌انجامد.

نکته جالبی که در رابطه با سیلورمن وجود دارد این است که گاهی مردم تصور می‌کنند که علت صامت بودن و حرف نزدن این مجسمه‌های زنده این است که گریم بسیار سنگینی دارند و حرف زدن برایشان سخت است؛ اما دلیل اصلی نقش مجسمه سیلورمن است که ساکت بودن را ایجاب می‌کند. البته ممکن است همراه با برخی حرکات سریع و جذاب سیلورمن، لب و دهان آن‌ها نیز به‌ قصد صحبت کردن تکان خورده و به یک باره از حرکت بایستد که این موضوع بر جذابیت سیلورمن می‌افزاید.

نکته جالب دیگر در رابطه با سیلورمن این است که مردم پس از این که متوجه می‌شوند مجسمه نبوده و در واقع یک انسان است، سعی در خندان آن‌ها می‌کنند تا متوجه میزان مهارت آن‌ها در حرفه خود شوند.

بلک‌من و گلدمن

اگر این دو واژه به گوشتان خورده و در رابطه با آن‌ها کنجکاو هستید باید بدانید که بلک‌ من و گلدمن نیز نقشی مانند سیلورمن دارند با این تفاوت که گریم آن‌ها به ترتیب به رنگ سیاه و طلایی است. همچنین می‌توان گفت بلک من و گلدمن، سیلورمن هایی به رنگ سیاه و طلایی هستند. فرقی ندارند که آندها به چه رنگی گریم شوند، تنها نکته مهم مهارت آن‌ها در کار خواهد بود.

گروه سیلورمن – بلک من – گلدمن

سیلورمن – گلد من و بلک من ها می‌توانند در مجالس مختلف از جمله همایش، نمایشگاه، سمینار، جشن‌ها و… نمایش خود را به اجرا بگذارند. برخی از مجموعه‌های برگزاری تشریفات و مجالس مانند تشریفات رایکا، در مجالس خود از این مجسمه های زنده و جالب استفاده می‌کنند. همچنین اجاره سیلورمن نیز مرسوم است که هزینه آن معمولاً به‌ صورت ساعتی محاسبه می‌شود.
گروه نمایشی تشریفات رایکا با تجربه موفق در خدمت شما عزیزان می باشد.

پاسخ به سوالات پرتکرار

سوالات متداول

اجرای سیلورمن چقدر رمان می‌برد؟
امکان اجرای دو نفره سیلورمن وجود دارد؟
هزینه اجرای سیلورمن چگونه محاسیه می شود؟

درخواست مشاوره رایگان

پس از ارسال پیام همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

 آخرین

مقــالات

در اینستــاگرام
همراه ما باشید