ارائه تمامی خدمات تشریفات و مراسم ها

اجاره سیستم صوتی

اجاره سیستم صوتی برای مراسمات مختلف با قیمت مناسب، به شما کمک می‌کند تا بهترین مراسم را برگزار کنید. قطعا در برگزاری مراسم عقد، عروسی، تولد و … سیستم صوتی مناسب می‌تواند هیجان زیادی به مراسم بدهد. تشریفات رایکا با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و تجهیزات به روز دنیا در این زمینه می‌تواند لحظات خوبی را برای شما بسازد.

انواع سیستم صوتی

چگونگی اجاره سیستم صوتی

استفاده از سیستم‌های صوتی در مجالس عروسی، عزاداری، هیئت‌های مذهبی، همایش‌ها و کنفرانس‌ها، رایج و متداول است. با توجه به اینکه تکنیک های بکار رفته در سیستم های صوتی در حال پیشرفت است، خرید این ابزار برای هیئت های مذهبی و محل برگزاری همایش‌های اداری و سازمانی و … مقرون به صرفه نیست. علاوه بر این، ممکن است برای برگزاری مهمانی‌های دوستانه در باغ یا ویلا یا حتی عروسی های سنتی در خانه نیاز به سیستم صوتی داشته باشید. اجاره سیستم صوتی از دفاتر معتبر گزینه‌ای است که می‌تواند راهگشا باشد.

دلایل اصلی اجاره سیستم های صوتی

با توجه به اینکه در اغلب منازل از انواع مختلف سیستم‌ها و باندها استفاده می شود، اما همچنان تمایل برای اجاره سیستم صوتی وجود دارد. برگزاری مراسم عزا، عروسی یا مراسم‌های مذهبی عمده‌ترین دلایل برای استفاده از سیستم‌های صوتی هستند. اجاره سیستم به این معنا است که شما با مراجعه به شرکت های معتبر ابزار صوت را به صورت روزانه، ساعتی یا حتی هفتگی و ماهانه اجاره می کنید.

توجه داشته باشید که شما باید در مدت تعیین شده باند و سایر ابزارهای صوتی را برگردانید. باید در نگهداری این وسایل بسیار دقت کنید. زیرا هرگونه خسارت به این ابزار در مدت زمان اجاره شامل جریمه خواهد شد.

کاربرد سیستم های صوتی

استفاده از سیستم‌های صوتی دامنه‌ای بسیار گسترده دارد. سالن‌های همایش و کنفرانس‌ها، کنسرت‌ها، هیئت‌های مذهبی، مسابقات ورزشی، سالن‌های تئاتر و سینما و مراسم تولد، عروسی و عزا، عمده‌ترین مصرف کنندگان سیستم های صوتی هستند. نوع این سیستم ها با توجه به مکان استفاده و اندازه فضا، متفاوت است. به عبارت ساده، مهمترین عامل در اجاره سیستم صوتی، توجه به اندازه سالن است.

در سالن های کوچک نمی تواند از سیستم های بسیار قوی و بزرگ استفاده کرد. زیرا حجم بالای صدا به گوش مهمانان آسیب میزند. علاوه براین، اگر در سالن های بزرگ از سیستم های کوچک استفاده کنید، ممکن است حضاری که در انتهای سالن هستند هیچ صدایی دریافت نکنند.

مسئله مهم دیگر در اجاره سیستم صوتی، توجه به اقلام همراه است. اقلام همراه  با توجه به نوع کاربرد این سیستم‌ها متفاوت است. برای مثال، در هیئت‌های مذهبی یا مراسم عزاداری به دلیل استفاده از سیستم صوتی در فضای باز، باید از باندهایی با توان خروجی بسیار بالا استفاده کرد. اما در مراسم های شاد مانند عروسی، علاوه بر باند و آمپلی فایر از رقص نور نیز استفاده می شود. بعلاوه، برای اجرای کنسرت استفاده از دستگاه های تولید بخار ضروری است.

فواید و مزایای اجاره باند و سیستم های صوتی

با توجه به افزایش روز افزون قیمت وسایل و کاهش قدرت خرید، امکان خرید این سیستم ها برای اغلب مشاغل وجود دارد. اما با اجاره سیستم، امکان دسترسی عمومی فراهم می شود. علاوه بر این، برگزاری مراسم های مذهبی و عزاداری به دوره خاصی از سال مربوط است. اگر هیئتی این سیستم ها را تهیه کند حدود 9 ماه از سال بدون استفاده خواهد ماند. عدم استفاده از وسایل صوتی نیز می تواند به این سیستم ها آسیب بزند. پس بهتر است بجای هزینه خرید، این سیستم ها را اجاره کرد.

خدمات اجاره سیستم صوتی توسط مجموعه رایکا

همانطور که اشاره کردیم استفاده از سیستم های صوتی دامنه وسیعی دارد. با توجه به نوع کاربرد، اندازه سیستم و نوع اقلام همراه آن متفاوت است. مجموعه رایکا نیز با توجه به شرایط مشتریان امکان اجاره روزانه سیستم صوتی، اجاره صوتی هیئت، اجاره انواع باند، رقص نور و دستگاه های تولید بخار را فراهم کرده است. علاوه براین، با توجه به اینکه بودجه مشتریان متفاوت است، رایکا بستری فراهم کرده است که مشتریان با هر نوع بودجه بتوانند سیستم های صوتی مناسب را اجاره کنند.

برای اجاره لوازم صوتی از این مجموعه، ابتدا باید نوع مراسم و ظرفیت سالن را تعیین کنید. سپس با توجه به این دو عامل، سیستم و اقلام مناسب را انتخاب نمایید. در آخرین مرحله نیز با توجه به نیاز خود می توانید مدت اجاره را به صورت روزانه، هفتگی یا حتی ماهانه انتخاب کنید.

پاسخ به سوالات پرتکرار

سوالات متداول

چگونه می‌توانم سیستم صوتی را اجاره کنم؟

برای اجاره سیستم صوتی، می‌توانید با شرکت‌ها یا ارائه‌دهندگان خدمات مربوط به تجهیزات انواع سیستم‌های صوتی تماس بگیرید. تشریفات رایکا با چندین سال سابقه، بهترین گزینه است.

آیا محدودیتی در اجاره سیستم صوتی وجود دارد؟

خیر. شما با کارشناسان مجموعه رایکا تماس بگیرید و هر آنچه که نیاز شماست را با آن‌ها در میان بگذارید.

هزینه اجاره سیستم صوتی چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه اجاره سیستم صوتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. شما بهتر است با کارشناسان مجموعه رایکا تماس بگیرید و با ذکر نیازهایتان، سفارش خود را ثبت نمایید.

درخواست مشاوره رایگان

پس از ارسال پیام همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

 آخرین

مقــالات

در اینستــاگرام
همراه ما باشید