ارائه تمامی خدمات تشریفات و مراسم ها

برگزاری مراسم جشنواره و نمایشگاه

با افتخار، “نام شرکت شما” به عنوان یکی از پیشروان در ارائه خدمات برگزاری جشنواره و نمایشگاه‌ها، به کمک هنر و تخصص خود به تشویق هنرمندان، تجار، و تماشاگران پرداخته و تجربه‌های منحصر به فردی را در این حوزه فراهم می‌آورد.

نمونه کار های مراسم جشنواره و نمایشگاه

برگزاری جشنواره

جشنواره با توجه به انواع مختلف فرهنگی , اقتصادی , اجتماعی و … متفاوت است و می تواند مورد استقبال مردم و مسئولین قرار بگیرد.
برای اینکه جشنواره ای مورد توجه بیشتر حاضرین قرار بگیرد و به سوددهی مناسب برسد باید برنامه ریزی دقیقی داشت و به بهترین نحو مراسم را برگزار نمود. بهتر است خدمات جشنواره ها به موسسات تشریفات سپرده شود تا نگرانی و دغدغه بابت نحوه برگزاری به وجود نیاید .

برگزاری نمایشگاه

هر ساله تعداد زیادی جشنواره و نمایشگاه برگزار می گردد و هدف آن نمایش محصولات , برند , ایده ها و معرفی شرکت یا سازمان است . در واقع شرکت ها و موسسات برای بهتر دیده شدن و جذب افراد به برپایی نمایشگاهها روی می آورند.
هرچقد غرفه نمایشگاهی ما جذاب تر باشد و اصول آن رعایت گردد افراد بیشتری را به سمت غرفه جذب می نماید.
تیم تشریفات رایکا با ارائه انواع خدمات نمایشگاهی تلاش نموده است تا رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید . از جمله خدمات رایکا می توان به اجاره اسپیس نمایشگاهی , چادر نمایشگاهی , اعزام غرفه دار , تهیه تجهیزات نمایشگاهی ( کولر , بخاری , میز و صندلی ) , پارتیشن , سیستم صوت و … اشاره نمود.

 آخرین

مقــالات

در اینستــاگرام
همراه ما باشید