ارائه تمامی خدمات تشریفات و مراسم ها

فیلمبرداری همایش

برای فیلم‌برداری همایش شما، ما با افتخار خدمات متنوع و حرفه‌ای ارائه می‌دهیم. تجربه حرفه‌ای رایکا در زمینه فیلم‌برداری انواع رویدادها، کنفرانس‌ها و همایش‌های تخصصی با استفاده از تجهیزات پیشرفته و استفاده از تکنیک‌های خلاقانه، ما تضمین می‌کنیم که فیلمی شگفت‌انگیز از همایش شما به دست شما برسد. 

نمونه کار های فیلمبرداری همایش

فیلمبرداری همایش‌

امروزه همایش‌ها و سمینارهای بسیاری در کشور ما برگزار می‌شود که در آن اطلاعات و یافته‌های مهم علمی بیان می‌شود. فیلمبرداری همایش یکی از بخش‌های مهم آن است؛ زیرا تمامی اتفاقات و لحظات همایش را ثبت می‌کند. این فیلم می‌تواند برای افرادی که نتوانسته‌اند در همایش شرکت کنند، مفید باشد. علاوه بر این یک منبع درآمد مهم برای برگزارکنندگان همایش محسوب می‌شود. فیلم‌برداری از همایش نیز همانند فیلمبرداری عروسی نیازمند تجهیزات و رعایت اصول گسترده‌ای است که در ادامه آن‌ها را بیان می‌کنیم.

هدف از تصویربرداری از همایش‌ها و نشست‌های مهم، ثبت اطلاعات کاربردی و اتفاقات رخ‌داده در خلال همایش است. با فیلمبرداری و عکاسی از همایش می‌توانید آرشیو اطلاعات مهم و مفید را در اختیار شرکت‌کنندگان قرار دهید. علاوه بر این می‌توانید با اشتراک‌گذاری آن در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، اطلاعات علمی آن را در اختیار افراد بیشتری قرار دهید. این امر به جذب شرکت‌کنندگان بیشتر برای همایش‌های آینده شما نیز کمک می‌کند.

فیلمبرداری همایش امری تخصصی است و نقش مهمی در موفقیت کسب‌وکارها دارد؛ به همین دلیل تمامی افراد و کسب‌وکارهایی که در این حوزه فعالیت دارند، برای افزایش موفقیت خود به فیلمبرداری از همایش توجه ویژه‌ای می‌کنند. توجه داشته باشید که معمولا تصویربرداری همایش با اهداف تبلیغاتی انجام می‌شود؛ به همین دلیل انتخاب یک تیم تخصصی برای فیلم برداری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

ضبط تصاویر همایش از ابتدای ورود شرکت‌کنندگان آغاز شده و تا انتهای آن ادامه پیدا می‌کند. درصورتی‌که این تصاویر به خوبی ثبت شده باشند، افراد بیشتری مشتاق تماشای آن هستند. علاوه بر این فیلمبرداری همایش امری تخصصی است و به تجهیزات و ابزارهای خاصی نیاز دارد.

تشریفات رایکا با بیش از 8 سال تجربه در این حوزه، ارائه‌دهنده خدمات متنوعی در خصوص برگزاری همایش‌ها و سمینارها است. مجموعه ما با به‌کارگیری نیروهای متعهد و متخصص، هر آنچه را برای برگزاری یک همایش یا نشست‌ هم‌اندیشی نیاز دارید، با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

قیمت فیلم برداری همایش

یکی از عوامل مؤثر در فیلم برداری همایش قیمت آن است. تعرفه فیلمبرداری در همایش به عوامل متعددی وابسته است؛ به همین دلیل تا نیاز و انتظارات شما از این فیلم‌برداری مشخص نشود، نمی‌توان قیمت دقیقی را برای آن مشخص کرد. علاوه بر این قیمت فیلمبرداری به ابزارها و ساعت کار فیلم برداران نیز وابسته است. مواردی که در ادامه بیان کرده‌ایم، در قیمت فیلمبرداری از همایش‌ها موثر هستند:

تعداد دوربین فیلمبرداری موردنیاز

اگر همایش شما در یک فضای بسیار بزرگ برگزار شود و تعداد شرکت‌کنندگان بالا باشد، باید از دوربین‌های متعددی برای فیلمبرداری همایش استفاده شود تا تمامی وقایع رخ‌داده در آن به‌خوبی ثبت شود. به‌عنوان‌مثال برای یک سالن چند هزار نفره   به 7 دوربین فیلم‌برداری نیاز است تا در مکان‌های مختلف قرار بگیرند و تمام وقایع را به‌درستی پوشش دهند.

اگر هزینه کافی برای این تعداد دوربین را ندارید، می‌توانید تنها از 2 دوربین استفاده کنید. یکی از این دوربین‌ها بر روی سخنرانان تنظیم می‌شود و دیگری تصاویر حضار را نشان می‌دهد. معمولا در اکثر همایش‌هایی که در کشور ما برگزار می‌شود از مدل 3 دوربین و 5 دوربین استفاده می‌کنند.

تجهیزات مورد نیاز برای فیلمبردای

برای تصویر برداری همایش به تجهیزات و ابزارهای گوناگونی نیاز است. هرچه این تجهیزات بیشتر و گران‌قیمت‌تر باشند، قیمت فیلمبرداری از همایش نیز بیشتر می‌شود. این تجهیزات هم شامل دوربین‌های فیلمبرداری و هم تجهیزات ضبط صدا است. علاوه بر این اگر سالن برگزاری همایش از نور استانداردی برخوردار نباشد، تجهیزات نورپردازی نیز به آن افزوده می‌شود. تجهیزات نورپردازی بسیار مهم هستند؛ زیرا اگر از این ابزارهای نوری استفاده نشود، نتیجه فیلمبرداری غیر قابل‌دیدن و بی‌کیفیت است. مهم‌ترین تجهیزات فیلمبرداری کنگره یا همایش به شرح زیر است:

  • انواع دوربین‌های ثابت و دستی
  • تجهیزات نگهدارنده دوربین مانند انواع سه‌پایه
  • تجهیزات ضبط صدا مانند میکروفن
  • نورها و فلش‌های ثابت و متحرک
  • باطری و سایر ابزارهای موردنیاز برای شارژ دوربین
  • دالی، ریل، کرین و انواع لرزه‌گیر

مدت‌زمان فیلمبرداری

مدت‌زمان فیلمبرداری به‌صورت مستقیم در تعیین قیمت فیلمبرداری همایش موثر است. معمولا همایش‌ها 5 الی 6 ساعت به طول می‌انجامند، اما همایش‌هایی هم داریم که 2 الی 3 روزه هستند. هرچه زمان فیلمبرداری از مراسم بیشتر باشد، دستمزد فیلمبرداران نیز بیشتر می‌شود.

مهارت گروه فیلمبرداری

یکی دیگر از عوامل مؤثر در قیمت تصویر برداری همایش سطح مهارت و تجربه فیلم‌برداران است. بهره‌گیری از فیلم‌برداران باتجربه نیازمند هزینه بیشتری است. معمولا افراد کم‌تجربه نمی‌توانند تمامی فیلمبرداری از همایش را به‌خوبی انجام دهند؛ به همین دلیل لازم است از تیم‌های فیلمبرداری حرفه‌ای مانند رایکا کمک بگیرید.

داشتن تیزر و کلیپ تبلیغاتی از همایش

بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها برای جلب مخاطب و دعوت آن‌ها برای شرکت در همایش، نیاز به ساخت کلیپ‌ها و تیزرهای تبلیغاتی دارند. زمانی که یک تیزر تبلیغاتی خوب داشته باشید، می‌توانید مخاطبان بیشتری را جلب نمایید. توجه داشته باشید که تیزرهای تبلیغاتی همایش باید کوتاه و جامع باشند. معمولا هزینه ساخت این کلیپ‌ها نیز بر روی هزینه فیلمبردای همایش محاسبه می‌شود.

فیلمبرداری کنفرانس

کنفرانس‌ها جلسه‌های علمی، سیاسی یا اجتماعی هستند که به‌منظور بیان اطلاعات مهم برای شرکت‌کنندگان تشکیل می‌شوند. فیلمبرداری کنفرانس نیز همانند فیلمبرداری همایش اصول  خاص خود را دارد و باید تمامی اتفاقات رخ‌داده در خلال کنفرانس را پوشش دهد.

در فیلمبرداری از کنفرانس باید به اصول مهمی همچون کادربندی مناسب، به‌تصویر‌کشیدن درست و به‌موقع روابط و رایزنی‌ها، خلاقیت، هوشیاری کامل در طول فیلمبرداری، حضور به‌موقع و برنامه‌ریزی توجه شود. این موارد تنها از گروه‌های باتجربه و حرفه‌ای فیلم‌برداری برمی‌آید.  

 

‌فیلمبرداری سمینار

در کشور ما همه ساله سمینارهای متعددی برگزار می‌شود. به‌طورقطع می‌توان گفت سمینارهایی در ذهن ها ماندگار خواهند بود که تصاویر بسیار خوبی از آن‌ها ثبت و منتشر شود. داشتن یک فیلم باکیفیت می‌تواند اعتبار برگزارکنندگان سمینار را تا حد زیادی افزایش دهد. علاوه بر این می‌تواند در جذب حامی مالی و افزایش مشتریان نیز مؤثر باشد و فرصت‌های درآمدی را برای شما به همراه آورد.

فیلمبرداری سمینار برای شرکت‌کنندگان نیز ارزش افزوده ایجاد می‌کند؛ زیرا ممکن است آن‌ها در طول برگزاری سمینار متوجه برخی از جزئیات یا نکات مهم ارائه‌شده توسط سخنران نشوند. این فیلم می‌تواند اطلاعات کاملی از سمینار را در اختیار مخاطبان قرار دهد. 

 بهترین فیلم برداری همایش ها و کنفرانس ها با تشریفات رایکا

همان‌طور که بیان کردیم، فیلمبرداری همایش تنها برای ضبط تصاویر و خاطره‌سازی از آن نیست، بلکه می‌تواند مزایای بسیار گسترده‌تری را به همراه داشته باشد. با فیلمبرداری از همایش می‌توانید به‌خوبی از ظرفیت‌های بازاریابی برای برندسازی استفاده نمایید. علاوه بر این نمایش تمام جزئیات و توانمندی‌ها، نمایش تیم شما و تلاش‌های آن‌ها در پشت‌صحنه، بیان نکات آموزشی دقیق و کاربردی برای مخاطبانی که در همایش حضور ندارند و نشان دادن جزئیات رویداد از جمله مزایای تصویر برداری همایش است.

اگر می‌خواهید از تمامی این مزایا بهره‌مند شوید، باید فیلمبرداری از همایش‌های خود را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید. تشریفات مجالس رایکا با دارابودن سال‌ها تجربه در زمینه فیلم‌برداری و برگزاری مراسمات مختلف مانند همایش‌های علمی، سمینارهای دانشجویی، کنفرانس‌های مختلف و… آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

ما در مجموعه خود از تیمی متخصص و متعهد بهره گرفته‌ایم تا با ارائه مدرن‌ترین خدمات، رضایت صددرصدی شما مشتریان محترم را جلب کنیم. به‌این‌ترتیب شما می‌توانید با خیال راحت برگزاری همایش‌ها و فیلمبرداری همایش را به ما بسپارید تا آن را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت اجرا کنیم. تیم پشتیبانی ما نیز به‌صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان هستند تا شما را در برگزاری یک مراسم بی‌نظیر همراهی کنند.

پاسخ به سوالات پرتکرار

سوالات متداول

هزینه فیلم برداری همایش چقدر است؟
آیا امکان لایو استریم همایش را دارید؟
چه مدت زمانی پس از همایش فیلم‌ها تحویل داده می‌شوند؟
چه مدت زمانی قبل از همایش باید سفارش فیلم برداری ثبت شود؟

درخواست مشاوره رایگان

پس از ارسال پیام همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

 آخرین

مقــالات

در اینستــاگرام
همراه ما باشید