ارائه تمامی خدمات تشریفات و مراسم ها

برگزاری مراسم عقد

خدمات برگزاری مراسم جشن عقد از اهمیت ویژه‌ای در فرهنگ ایرانی برخوردار است و نقش مهمی در آغاز زندگی مشترک دارد. در این مراسم، ایجاد فضایی دلنشین و خاص برای جشن و عقد زوجین امری بسیار مهم است. برخورداری از یک خدمات دقیق و حرفه‌ای در این زمینه می‌تواند لحظات خاصی را برای عروس و داماد به وجود آورده و به خاطره‌سازی این رویداد کمک کند

نمونه کار های مراسم عقد

برگزاری مراسم عقد

تشریفات رایکا مجری برگزاری مراسم عقد و نامزدی و برپایی سفره عقد به صورت مجلل و باشکوه و ارائه دهنده خدمات متناسب با خواسته شما می باشد.
مراسم عقد می تواند در مکان های مختلفی برگزار گردد از منزل گرفته تا دفاتر ازدواج و باغ یا سالن.
دفترخانه ها معمولا خود دارای سفره عقد هستند و نیازی به سفارش سفره عقد نیست اما اگر مایل به برگزاری مراسم عقد در منزل و یا سالن و تالار پذیرایی هستید تهیه سفره عقد با شماست.
برای اینکه سفره عقد زیبا و جذاب داشته باشید می توانید این کار را به موسسات تشریفات بسپارید.
تشریفات رایکا با سالها تجربه در امر برگزاری مراسمات عقد و برگزاری عروسی , آماده ی ارائه خدمات از جمله رزرو باغ , سالن , باغ تالار و دفاتر رسمی ازدواج می باشد. کافیست مراسم خود را به ما بسپارید تا دیگر دغدغه مکان عقد را نداشته باشید.
ما همچنین با اجاره و تهیه و طراحی سفره عقد, سفره ای زیبا و مجلل را برای شما آماده می نماییم و باعث جلب رضایت شما خواهیم شد .
تهیه سفره عقد توسط خود افراد ممکن است بسیار هزینه بر باشد و طبق خواسته آنها انجام نشود . از جمله مزایای طراحی عقد توسط تشریفات , کاهش هزینه ها را می توان نام برد.
اجزایی که در سفره عقد استفاده می شود هرکدام یادآور نماد و نشانه ای برای ماست. به عنوان مثال آینه نمادی از روشنایی است و قرآن سمبل معنویت است . اجزای سفره عقد به غیر از آینه و قرآن شامل شمعدان , نان ,  گردو و بادام , نبات , تخم مرغ , سکه و … می باشد. گل آرایی می تواند تاثیر به سزایی در زیباتر و جذاب شدن سفره عقد داشته باشد.

 آخرین

مقــالات

در اینستــاگرام
همراه ما باشید