ارائه تمامی خدمات تشریفات و مراسم ها

بادکنک آرایی

بادکنک‌آرایی یک هنر زیبا و جذاب است که جشن‌ها و لحظات مهم زندگی را خاطره انگیز و دلنشین می کند؛ اگر به دنبال یک تجربه منحصر به فرد برای جشن تولد، عروسی یا هر مناسبت خاصی هستید، تشریفات رایکا آماده است، تا با جدیدترین مدل های بادکنک آرایی ، جشن شما را به یک تجربه به یادماندنی تبدیل کند.

نمونه کار های بادکنک آرایی

بادکنک آرایی انواع مراسم

بادکنک آرایی یکی از آیتم‌های خاص و جذاب برای مراسم‌های مختلف از جمله جشن تولد، جشن عروسی، همایش، جشن تعیین جنسیت و… است. خدمات بادکنک آرایی برای هر مراسمی به سبک‌های مختلف برگزار می‌شود که شما با توجه به مراسم خود می‌توانید آیتم جذابی را انتخاب کنید. در ادامه قصد داریم سبک‌های متعدد بادکنک آرایی مراسم عروسی، تولد، همایش، افتتاحیه و… را مورد بررسی قرار دهیم. اگر شما نیز می‌خواهید یک بادکنک آرایی بی‌نقص و زیبا برای مراسم خود ایجاد کنید، تا انتها این مطلب را بخوانید.

 

قیمت بادکنک آرایی

قیمت بادکنک آرایی مراسم عروسی، تولد، افتتاحیه‌ها و… با توجه به نوع خدمات و معیارهای خاصی محاسبه می‌شود، از همین جهت نمی‌توان قیمت دقیقی را برای آن عنوان کرد. در این بخش به بررسی اصلی‌ترین معیارهایی که در تعیین قیمت تاثیر دارند، می‌پردازیم.

 

سبک و طرح بادکنک آرایی

مهم‌ترین معیار در تعیین قیمت بادکنک آرایی سبک انتخابی شما است که برای اجرا این تزئین به چه تعداد لوازمی مانند ریسه، استند، قالب اعداد، حلقه و… نیاز دارد. بدون شک سبک‌هایی که نیازمند لوازم و اکسسوری بیشتری باشند، قیمت گران‌تری نسبت به مدل‌های ساده خواهند داشت.

 

تعداد بادکنک

تعداد بادکنک مورد نیاز برای این آیتم یکی دیگر از معیارهای اصلی است که با توجه به فضای مورد نظر مشخص می‌شود. مسلما فضاهای بزرگ‌تر برای داشتن جلوه خاص و زیبا نیاز به تعداد بادکنک بیشتری برای تزیین دارند که با افزایش تعداد بادکنک قیمت نیز افزایش پیدا می‌کند.

البته تنها تعداد بادکنک ملاک نیست بلکه کیفیت جنس بادکنک‌ها نیز مهم هستند، به صورتی که بادکنک‌های هلیومی و کرومی قیمت گران‌تری نسبت به مدل‌های ساده دارند. هر چه تعداد بادکنک‌های هلیومی و کرومی در تزییین بیشتر باشد، بادکنک آرایی شیک‌تر اما با قیمت بالاتری خواهید داشت.

 

محل بادکنک آرایی

محل اجرای این تزئین نیز از معیارهای مهم و اصلی در تعیین قیمت آن است. اگر این اقدام در ارتفاع اجرا شود، هزینه بالاتری خواهد داشت؛ زیرا انجام این کار در ارتفاع علاوه بر اینکه نیاز به زمان بیشتری دارد، همچنین افراد برای نصب باید روی نردبان در رفت و آمد باشند که امری نسبتا سخت و دشوار است. به عنوان مثال بادکنک آرایی برای همایش و افتتاحیه نسبت به بادکنک آرایی تولد در منزل نیاز به طراحی بیشتری دارد که وقت زیادی را می‌گیرد.

 

تعداد نفرات

تعداد نفرات برای اجرای این تزئین نیز در قیمت نهایی تاثیر زیادی دارد؛ زیرا برخی از سبک‌های آن نیاز به دو تا چند دستیار برای اجرا دارند که در این زمان قیمت نیز افزایش پیدا می‌کند.

 

انواع بادکنک آرایی

خدمات بادکنک آرایی برای مراسم و جشن‌های مختلف تفاوت دارد که با توجه به مراسم برای جذابیت و شکوه باید بهترین آیتم را انتخاب کنید. اگر از آیتم‌های قدیمی و کلیشه‌ای برای این تزئین استفاده کنید، مراسم شما جذابیت و زیبایی خود را از دست می‌دهد.

بادکنک آرایی تولد

بادکنک آرایی تولد در فضای باز و بسته برای تمامی سنین در سبک‌های مختلف اجرا می‌شود. تولد یکی از رویدادهای مهم زندگی هر فرد از کودک تا بزرگسال و پیر است که آن‌ها برای این رویداد مهم ذوق دارند و بهترین آیتم‌ها را برای شادی جشن می‌خواهند. انواع سبک‌ها برای بادکنک آرایی تولد وجود دارد که هر سبک مناسب سن و جنسیت خاصی است. در این بخش دو مورد از پرطرفدارترین آیتم‌های تولد که برای دختر و پسر مناسب است را بیان کرده ایم.

سبک ریسه نامنظم

ریسه نامنظم یکی آیتم‌های بادکنک آرایی لاکچری است که بادکنک‌ها با رنگ‌های مکمل یکدیگر و اندازه‌های کوچک و بزرگ به صورت افقی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و آیتمی جذاب را ایجاد می‌کنند.

استند عدد تولد

یکی دیگر از مدل‌های بادکنک آرایی شیک، استند عدد تولد است که بیشتر در بین جوانان و نوجوانان طرفدار دارد. در این سبک عدد سن تولد در بین دیگر بادکنک‌ها قرار می‌گیرد و زمینه فوق العاده جذابی را برای عکاسی به ارمغان می‌آورد.

بادکنک آرایی با تم کارتونی

برای تولد کودکان می‌توانید از تم‌های کارتونی استفاده کنید. از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین تم‌های تولد کودکان می‌توان به تم باب اسفنجی، تم رنگین کمان، تم جنگل، تم میکی موس، تم کفشدوزک، تم اسپایدرمن و تم جزیره اشاره کرد.

 

بادکنک آرایی تولد دختر

برای بادکنک آرایی تولد دختر باید به سن و علاقه فرد توجه داشته باشید. به عنوان مثال برای بادکنک آرایی تولد دختر جوان در فضای بسته می‌توانید سبک بادکنک آرایی زیر سقف را انتخاب کنید که بادکنک‌های کرومی با رنگ‌های جذاب با استفاده از باد هلیوم باد شده و با ریسه رنگی تزیین می‌شوند. سپس بادکنک‌ها در کنار یکدیگر زیر سقف قرار می‌گیرند.

مدل دیوار بادکنکی و ستون‌های مارپیچ برای دختران نوجوان و کودک نیز از بهترین آیتم‌ها است که تم رنگی مناسب را می‌توانید انتخاب کنید. در این آیتم بادکنک‌های رنگی روی دیوار مشخصی نصب می‌شوند که برای زیبایی بیشتر می‌توانید شخصیت مورد علاقه کودک را مانند دختر کفشدوزکی، رنگین کمان و. . روی دیوار بادکنک‌ها نصب کنید.

بادکنک آرایی تولد پسر

برای بادکنک آرایی تولد پسر نیز آیتم‌های جذابی وجود دارد که با توجه به سن و علاقه باید آیتم مناسب را انتخاب کنید. مورد زیر یک ایده برای بادکنک آرایی تولد پسر است.

استند بادکنک

یکی از مدل‌های تم تولد و تزئین بادکنک برای سن جوان، نوجوان و کودک پسرانه، استند بادکنک به همراه عدد سن تولد است. در این آیتم بادکنک‌ها با رنگ‌های مکمل در اندازه‌های مختلف روی استند به همراه ریسه‌های نوری تزیین می‌شوند و عدد سن تولد در کنار میز کیک قرار می‌گیرد. اگر زمینه‌ای جذاب برای عکاسی تولد می‌خواهید، این آیتم جزو بهترین دکور بادکنک آرایی پسرانه است.

بادکنک آرایی مراسم عروسی

بادکنک آرایی مراسم عروسی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های عروس و داماد است. آن‌ها تمایل دارند زیباترین و جدیدترین بادکنک آرایی را در مراسم خود داشته باشند. برای بادکنک آرایی مراسم عروسی آیتم‌های جذاب و متنوعی وجود دارد که در این قسمت با پرطرفدارترین‌های آن آشنا می‌شویم.

ستون بادکنک

برای ورودی مراسم عروسی در تالار یا باغ می‌توانید از ستون‌های بادکنک استفاده کنید که در نگاه اول نظر مهمانان را جذب خود کند. همچنین ستون بادکنک جذابیت فیلم شما را در زمان ورود به مراسم چندین برابر می‌کند.

استند بادکنک

برای تزیین پشت صندلی عروس و داماد که مرکز توجه مهمانان است، استند بادکنک انتخابی فوق العاده جذاب است که با بادکنک‌های رنگی جذاب با گل و ریسه رنگی تزیین می‌شوند.

بادکنک زیر سقفی

اگر مراسم عروسی شما در تالار برگزار می‌شود، از بادکنک‌های زیر سقفی در کنار استند بادکنک می‌توانید استفاده کنید تا فضای عروسی رویایی و عاشقانه‌ای داشته باشید.

طاق بادکنک

بادکنک آرایی مراسم عروسی با استفاده از طاق بادکنک نیز انتخابی جذاب است. طاق بادکنک روی میز کادوها و کیک اجرا می‌شود تا میز ظاهری لوکس و لاکچری داشته باشد.

 

بادکنک آرایی همایش

برگزاری همایش و افتتاحیه یکی از مراسم‌های رسمی است که با تزئین بادکنک می‌توانید شکوه و عظمت همایش را بیشتر کنید. برای بادکنک آرایی افتتاحیه و همایش‌های مختلف می‌توانید از سبک‌های گفته شده در ادامه بهره‌مند شوید.

ستون مارپیچ

ساخت ستون‌های مارپیچ با استفاده از بادکنک‌های رنگی یکی از انتخاب‌های ایده آل برای ورودی سالن همایش و همچنین تزیین سن سخنرانی است. از ستون بادکنک علاوه بر اینکه می‌توانید روی سن و ورودی‌ها استفاده کنید، همچنین اگر سالن همایش شما وسیع و بزرگ است می‌توانید در کنار صندلی‌های شرکت کنندگان نیز چند ستون قرار دهید.

حلقه بادکنک

استفاده از حلقه بادکنک برای پشت صحنه محل سخنرانی روی سن نیز از آیتم‌های جذاب و پرطرفدار است که با توجه به سلیقه خود می‌توانید رنگ و اندازه حلقه را انتخاب کنید. اگر سالن همایش و افتتاحیه وسیع و بزرگ است، پیشنهاد می‌شود از حلقه‌های بزرگ استفاده کنید تا مکمل یکدیگر باشند. اما اگر فضای همایش کوچک است از انتخاب حلقه‌های بزرگ خودداری کنید و مدل‌های ساده و کوچکی را انتخاب نمایید تا فضای همایش را شلوغ و بهم ریخته نشان ندهد.

 

بادکنک آرایی فضای باز

تزئین بادکنک در فضای باز زیبایی و جذابیت جشن شما را چندین برابر می‌کند تا خاطره‌ای به یادماندنی داشته باشید. بادکنک آرایی مراسم عروسی در فضای باز یا دیگر مراسم‌ها مانند جشن تولد، افتتاحیه و… انتخابی فوق العاده‌ای است که آیتم‌های متنوع را با توجه به سلیقه خود می‌توانید اجرا کنید.

در فضای باز نه تنها هیچ مانعی برای بادکنک آرایی نخواهید داشت، بلکه زمینه انتخاب نیز گسترده‌تر می‌شود. هزینه بادکنک آرایی در فضای باز نسبت به گل آرایی بسیار مقرون به صرفه‌تر است. شما با حداقل هزینه زیباترین آیتم‌های تزئین بادکنک جدید را می‌توانید اجرا کنید.

بادکنک آرایی تعیین جنسیت

جشن تعیین جنسیت کودک یکی از جدیدترین جشن‌هایی است که برگزار می‌شود. با بادکنک آرایی می‌توانید جشن خود را زیباتر و شیک‌تر کنید. در ادامه چند سبک پرطرفدار بادکنک آرایی تعیین جنسیت را مطرح می‌کنیم.

استند بادکنک

یکی از جذاب‌ترین آیتم‌های تعیین جنسیت استفاده از استند بادکنک است که بادکنک‌های صورتی و آبی روی استند نصب می‌شوند. استند بادکنک را می‌توانید در پشت میز کیک قرار دهید تا عکس‌ها یادگاری قشنگی داشته باشید.

بادکنک زیر سقف

اگر قصد دارید جشن تعیین جنسیت را در فضای بسته برگزار کنید، می‌توانید از بادکنک‌های هلیومی زیر سقف نیز استفاده کنید. در این سبک بادکنک‌های آبی و صورتی با ریسه‌های رنگی سقف را به صورت کامل پوشش می‌دهند.

ستون بادکنک

برای زیباتر کردن محل جشن تعیین جنسیت به ویژه در فضای باز، می‌توانید از ستون‌های بادکنکی که با دو رنگ آبی و صورتی تزیین می‌شوند، نیز استفاده کنید و آن‌ها را در کنار میز مهمانان یا بخش‌های مختلف محیط قرار دهید.

حلقه بادکنک

استفاده از حلقه بادکنک نیز برای داشتن زمینه‌های جذاب در جشن تعیین جنسیت انتخابی ایده آل است. اگر جشن تعیین جنسیت را در فضای باز یا فضای وسیع برگزار می‌کنید، حتما از چند حلقه بادکنک برای باشکوه بودن جشن استفاده کنید.

 

سفارش بادکنک آرایی از تشریفات رایکا

مراسم عروسی، جشن تولد، جشن تعیین جنسیت، جشن افتتاحیه و… از مهم‌ترین روزهای هر فرد در طول سال است که او بهترین‌ها را برای این روز می‌خواهد. بادکنک آرایی، زیبایی این روزها را برای شما بیشتر می‌کند تا خاطره‌ای شیرین از بهترین‌های روزهای خود داشته باشید. تشریفات رایکا با ۸ سال تجربه کاری حرفه ای، زیباترین و جدیدترین بادکنک آرایی مراسم عروسی، جشن تولد، مراسم افتتاحیه، همایش و… را برای شما عزیزان فراهم می‌کند.

برای سفارش بادکنک آرایی جشن تولد دختر و پسر، بادکنک آرایی مراسم عروسی، بادکنک آرایی لاکچری همایش و افتتاحیه در محل مورد نظر می‌توانید از تشریفات رایکا بهره‌مند شوید و روزی زیبا و به یادماندنی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره برای انتخاب بهترین آیتم‌ها می‌توانید با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کرده و بهترین تم تولد و تزئین بادکنک را معرفی کنند.

بهترین و جدیدترین خدمات بادکنک آرایی در تشریفات رایکا

تشریفات رایکا طی سال‌ها تجربه کاری بهترین و جذاب‌ترین آیتم‌های بادکنک آرایی افتتاحیه، بادکنک آرایی فضای باز، بادکنک آرایی تولد دختر و بادکنک آرایی تولد پسر را در منزل، باغ، تالار و… انجام می‌دهد. سوپرایر ویژه تشریفات رایکا برای شما عزیزان داشتن انواع باغ تالار، باغ عروسی، سالن همایش و سالن اجتماعات برای برگزاری مراسم‌ها است که بهترین خدمات را با قیمت ایده آل انجام می‌دهد.

سخن پایانی

اگر به تازگی یک مراسم مهم پیش رو دارید، قطعا بادکنک آرایی می‌تواند زیبایی دکور مراسم شما را چندین برابر کند. اگر شما این کار را با نهایت سلیقه و به صورت حرفه‌ای انجام دهید، مطمئن باشید می‌توانید تصاویر و فیلم‌های زیبایی را از مراسم خود به یادگار داشته باشید و یک دکور بی‌نقص را به وجود آورید.

تشریفات رایکا با کادری مجرب و حرفه‌ای در کوتاه‌ترین زمان بهترین سبک‌های تزئین بادکنک را با تنوع بالا بدون الگوبرداری آماده می‌کند. تشریفات رایکا علاوه بر کادر بادکنک آرایی همچنین دارای کادری باتجربه در زمینه عکاسی، مهمانداری و فیلم برداری است.

 

پاسخ به سوالات پرتکرار

سوالات متداول

هزینه بادکنک آرایی چگونه محاسبه می شود؟
از چند روز قبل مراسم باید سفارش بادکنک آرایی داد؟
چقدر زمان برای آماده‌سازی بادکنک‌ها و نصب آنها نیاز است؟

درخواست مشاوره رایگان

پس از ارسال پیام همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

 آخرین

مقــالات

در اینستــاگرام
همراه ما باشید