ارائه تمامی خدمات تشریفات و مراسم ها

برگزاری مراسم عروسی

با کمال مسرت و افتخار، تشریفات رایکا به عنوان یکی از برترین ارائه‌دهندگان خدمات برگزاری مراسم عروسی، تضمین می‌کند که لحظات خاص این روز را با دیزاین‌های بی‌نظیر و بهترین قیمت‌ها به واقعیت بپیونداند. 

نمونه کار های مراسم عروسی

برگزاری مراسم عروسی به چه صورت امکان‌پذیر است؟

برگزاری جشن عروسی در زندگی هر فردی نقش بسیار مهمی دارد و خاطره آن تا سال‌ها و گاه تا آخر عمر، باقی خواهد ماند. بسیاری از افراد بر این باورند که این رویداد، تنها یک بار در زندگی، اتفاق می‌افتد. بنابراین باید همه چیز آماده و مهیا باشد. همانط‌ور که می‌دانید برای برگزاری عروسی، تدارکات و ابزار و لوازم بسیاری نیاز است و لازم است برای تک تک این موارد، به صورت جداگانه برنامه ریزی شود تا در روز عروسی، همه چیز مرتب و کنترل شده باشد.

این عوامل باعث شده تا عده زیادی از افراد تصمیم بگیرند برگزاری مراسم عروسی خود را به دست افراد کاردان بسپارند تا از این طریق تمامی کارها مطابق با روال معمول خود انجام شود و هیچ چیز از قلم نیفتد و از طرف دیگر از فشار نگرانی و استرس عروس و داماد کاسته شود. بنابراین این دسته از عروس و دامادها لازم است قبل از هر چیز یک برگزار کننده مراسم عروسی مناسب و یا تشریفات مجالس عروسی ویژه پیدا کنند و امور مربوط به مراسم جشن خود را به آن‌ها بسپارند.

تشریفات مجالس عروسی چیست؟

تشریفات عروسی، به این معنا است که صفر تا صد امور مربوط به این مراسم، توسط موسسات تشریفات عروسی انجام گیرد. این دسته از موسسات، کلیه خدمات عروسی را مطابق با میل و نظر و سلیقه شخصی عروس‌ها و دامادها انجام می‌دهند.

وظایف تشریفات مجالس عروسی

انتخاب و معرفی محل مناسب برای برگزاری جشن
یکی از مهم‌ترین و ابتدایی‌ترین کارهایی که توسط موسسات تشریفات مجالس عروسی انجام می‌شود معرفی و انتخاب یک محل مناسب برای برگزار کردن جشن عروسی است. این مکان می‌تواند یک باغ باشد و یا باغ تالار، تالار پذیرایی و….
لازم به ذکر است که انتخاب هر یک از این محل‌ها، بستگی به فصلی دارد که در آن، مراسم عروسی برگزار می‌شود. از طرف دیگر انتخاب هر یک از این محل‌ها بسته به بودجه عروس و داماد، تعداد مهمانان آن‌ها، سلیقه شخصی عروس و داماد، نوع مراسم و… متفاوت است.

تزئین اتاق عقد و ماشین عروس
یکی دیگر از خدماتی که به طور معمول توسط موسسات تشریفات مجالس عروسی انجام می‌گیرد تزئین اتاق عقد عروس و داماد است. هم‌چنین گل آرایی جایگاه عقد عروس و داماد و ماشین عروس، با توجه به سلیقه شخصی آن‌ها از دیگر خدمات رایج این موسسات تشریفاتی است.

تدارک دیدن گروه موسیقی مناسب
دیگر کاری که این موسسات می‌توانند برای عروس‌ها و دامادها انجام دهند تهیه و تدارک یک گروه موسیقی است. در چنین شرایطی این موسسات سعی می‌کنند معیارهای عروس و داماد را در نظر بگیرند و با توجه به سلیقه شخصی آن‌ها و هم‌چنین عقایدشان گروه موسیقی مناسب را فراهم نمایند.

معرفی و انتخاب آتلیه عکاسی و فیلمبرداری
یکی دیگر از خدمات تشریفات مجالس عروسی، انتخاب یک آتلیه مناسب و معرفی آن به عروس و داماد است. چنین آتلیه‌ای باید دارای فضایی بسیار دلنشین و مناسب برای عکس‌های عروس و داماد باشد. از نظر بسیاری از عروس و دامادها این بخش مهم‌ترین بخش مراسم ازدواجشان است چراکه تصاویر، فیلم‌ها و عکس‌های گرفته شده در فضای آتلیه می‌تواند تمامی لحظات خوشی آن‌ها را ثبت و ضبط کند و برای همیشه ماندگار بماند. بنابراین باید کیفیت عکس و آتلیه بسیار مناسب باشد.

معرفی فروشگاه کارت عروسی، آرایشگاه، لباس
یکی دیگر از وظایفی که بر عهده تشریفات مجالس عروسی به عنوان برگزار کننده این جشن است، معرفی یک فروشگاه کارت عروسی مناسب و با کیفیت است که تنوعات بسیار زیادی داشته باشد. تا عروس‌ها و دامادها بتوانند مطابق با سلیقه شخصی خود و میزان بودجه‌ای که در اختیار دارند، کارت عروسی مناسب را خریداری کنند.
انتخاب آرایشگاه عروس و داماد و معرفی آن به زوج‌ها نیز از دیگر وظایف و خدمات این ارگان‌ها است. معرفی یک مزون مناسب و با کیفیت برای خرید لباس عروس و لباس داماد، نیز بخش دیگری از وظایف این موسسات است.

پذیرایی از مهمانان
این وظیفه را می‌توان مهم‌ترین دسته از خدمات این موسسات تشریفاتی به شمار آورد. این موسسات باید تمامی خدمات مورد نیاز در زمینه پذیرایی از مهمانان را در مراسم عروسی انجام دهند. از جمله این خدمات می‌توان سرو غذا و میوه و شیرینی را نام برد. استفاده از تم عروسی مناسب، بادکنک آرایی عروسی، استفاده از ظروف پذیرایی لوکس و شیک، استفاده از رومیزی‌های متناسب با تم عروسی، و … از دیگر وظایف این سالن‌های تشریفات است.

خدمات تشریفات مراسم عروسی رایکا

خدمات ما شامل رزرو باغ یا سالن , عکاسی و فیلم برداری ,  بادکنک آرایی , نورافشانی و آتش بازی , گروه موسیقی , گل آرایی , پذیرایی و … می باشد .
بادکنک آرایی : با تزئین جایگاه عروس و داماد می توان محیطی زیبا فراهم نمود .
نورافشانی : نورافشانی و آتش بازی عروسی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین بخش های مراسم می باشد .
عکاسی و فیلم برداری : تیم مجرب رایکا با پیشرفته ترین و به روزترین دوربین ها بهترین لحظات را برای شما ثبت می کند.
گل آرایی : معمولا جایگاه ورودی عروس و داماد با طاق های گل تزئین می شود که می تواند از همان لحظه ورود سبب شگفتی مهمانان گردد.
گروه موسیقی : موسیقی جزء جدایی ناپذیر مراسمات شادی است و تیم تشریفات باید گروه ماهری داشته باشد و در رابطه با آهنگ های مورد علاقه عروس و داماد با آنها مشورت نماید.
پذیرایی و اعزام مهماندار : شرکت تشریفات با اعزام مهمانداران خود , پذیرایی از مهمانان را برعهده می گیرد و بهترین خدمت رسانی را در رابطه با پذیرایی و تهیه غذا و نوشیدنی بنا به درخواست و سلیقه شما انجام می دهد .
با اطمینان به تشریفات رایکا بهترین لحظات را تجربه نمایید.

قیمت تشریفات عروسی

هزینه لازم برای برگزاری عروسی به وسیله موسسات تشریفات، بسته به میزان خدمات مورد نیاز عروس و داماد متفاوت است. در حقیقت میتوان گفت هر یک از تشریفات به کار گرفته شده در این مجلس، هزینه و قیمت مخصوص به خود را دارد. از جمله این تشریفات می‌توان گل آرایی مجالس و میزها و ابزار پذیرایی را نام برد. هم‌چنین بادکنک آرایی و تزئین جایگاه عروس و داماد، خود هزینه متفاوتی دارد. لازم است هزینه گروه موسیقی و فراهم کردن ماشین عروس و تزئین آن و… را نیز به سایر هزینه‌ها اضافه کنید تا قیمت نهایی تشریفات عروسی به دست آید.

 آخرین

مقــالات

در اینستــاگرام
همراه ما باشید