اجاره بخاری ایستاده

یکی از معضلات برگزاری نمایشگاه، همایش یا مراسم در سالن‌های بزرگ و سوله‌ها در فصل سرما، گرم کردن محیط و ایجاد حرارت مطبوع است، تهیه بخاری ایستاده از جمله بهترین اقداماتی است که در این زمان می‌توان از آن بهره‌مند شد، از آنجایی که بخاری‌های ایستاده گران قیمت هستند برای استفاده موقت از آنها نیاز به پرداخت هزینه بالای خرید نیست و می توان با اجاره بخاری ضمن تامین گرمایش محل مورد نظر از نظر مالی نیز صرفه‌جویی مناسبی داشت.

مزایای استفاده از بخاری ایستاده

این شکل از بخاری‌ها ضمن ایجاد گرمایش مناسب بسیار کم مصرف هستند، فضای کمی اشغال می‌کنند و از نظر تامین گرما بسیار قوی هستند. بنابراین اجاره بخاری در فصل سرما می تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که قصد برگزاری مراسم، همایش و یا نمایشگاه در فصول سرد سال را دارند.
این نوع از بخاری‌ها برای استفاده در فضاهای بسیار بزرگ و حتی فضای باز طراحی شده اند، بنابراین بهترین گزینه برای استفاده در فضاهای بازی چون سالن‌ها، سوله‌ها، محیط‌های کارگاهی بزرگ، محیط‌های صنعتی و … هستند. بخاری‌های ایستاده دارای کیفیت گرمادهی فوق العاده بالا و اثر گرمایشی بهتری نسبت به سایر محصولات هستند و اغلب با انرژی برق کار می‌کنند و به واسطه یک دستگاه دمنده هوای گرم را به محیط اطراف بخاری انتقال می‌دهند.

قیمت اجاره بخاری ایستاده

هزینه اجاره بخاری بستگی به تعداد و ابعاد بخاری که در نظر دارید خواهید داشت، همچنین مدت زمان اجاره بخاری نیز نقش مهمی در هزینه اجاره خواهد داشت، از طرفی این امکان برای مشتریان فراهم شده است که حتی بتوانند با اجاره روزانه بخاری ایستاده امکان ایجاد گرمای مطبوع در مکان مورد نظر خود را داشته باشند.

از کجا می‌توان بخاری ایستاده اجاره کرد؟
تشریفات رایکا مفتخر است که در زمینه اجاره بخاری به صورت موقت و حتی اجاره روزانه بخاری با بهترین کیفیت و خدمات و قیمت‌های رقابتی در خدمت کاربران عزیز باشد.

اجاره لوازم گرمایشی و بخاری

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *