تن پوش ننه سرما

تن پوش ننه سرما در فصل زمستان در مراسمات مختلف مورد استفاه قرار می گیرد.
ننه سرما یکی از شخصیت‌های قدیمی است که در زمان‌های گذشته تا به امروز ورد زبان مردم بوده است. ننه سرما همسر عمو نوروز بوده که 12 فرزند دارند که منظور از فرزندان آن‌ها 12 ماه، سال است. ننه سرما در تمام این ماه‌ها و گذشت فصل‌ ها منتظر آمدن عمو نوروز است.
این تن‌ پوش عروسکی را در هر رده سنی می‌توانید تهیه کنید و در روزهای سرد زمستان و خصوصا شب‌های یلدا بپوشید و یاد و خاطره ننه سرما را زنده کنید. از این تن‌ پوش برای اجرای تئاتر و نمایشنامه‌ها در مراسم‌های مختلف و حتی در منزل استفاده می‌کنند. این تن‌ پوش با فرارسیدن فصل زمستان، تبلیغ رستوران و… استفاده می‌کنند. این تن‌پوش را تمام رده‌های سنی می‌توانند به‌ راحتی اجاره یا خریداری کنند.

اجاره تن‌ پوش ننه سرما

تشریفات رایکا یکی از معتبرترین مراکزی که با داشتن کادر و پرسنل مجرب آماده خدمات‌ رسانی به مشتریان عزیز است. شما با مراجعه به سایت این دفتر می‌توانید تن‌ پوش‌های عروسکی را که انواع و تم‌های مختلف و متنوعی دارند، اجاره کنید. شما با خیال راحت و آسوده از تشریفات رایکا تن‌پوش مورد علاقه خود را اجاره یا خریداری کنید. هدف این مرکز ارائه بهترین خدمات و جلب رضایت مشتری است.

تن پوش ننه سرما

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *