عکاسی مراسم

عکاسی , ثبت لحظه های زیبا و خاطره انگیزی است که بر اساس نوع تجهیزات استفاده شده و نوع خدمات می تواند متفاوت باشد
به عنوان مثال عکاس معمولی که از لحظه ها و مراسمات شما عکس می گیرد و دارای تجهیزات و یا مکان مناسب نیست با عکاس حرفه ای که دارای تجهیزات مدرن هست و فضای بهتری برای عکاسی دارد متفاوت است.
بهتر است فیلمبرداری و عکاسی مراسم عروسی , عکاسی مجالس , عکاسی همایش و … را به تیم و شرکتی متخصص بسپارید که دارای تیمی مجرب باشد .
زوج های جوان بسیاری هستند که دغدغه انتخاب عکاس و آتلیه خوب را دارند , تشریفات رایکا با ارائه خدمات عکاسی و داشتن آتلیه در تهران در خدمت مشتریان عزیز می باشد .

عکاسی فرمالیته

عکاسی فرمالیته عروس این روزها بسیار رواج پیدا کرده است , فرمالیته در واقع به معنی ظاهر سازی است .
عکاسی فرمالیته در روزی غیر از روز عروسی شما اتفاق می افتد , به این صورت که زوجین در روز درخواستیشان همراه با تیم عکاسی به یک لوکیشن زیبا و جذاب و یا آتلیه موردنظر می روند و عکس های خود را ثبت می کنند.
برای عکاسی فرمالیته از شما با ظاهری ساده و اسپرت در مکان های مورد نظر به صورت دو نفره عکاسی می شود.
تجهیزات تیم عکاسی رایکا شامل دوربین های هلی کم , کرین , پروجکشن, پروجیپ , اسلایدر , HD و FULL HD می باشد .همچنین می‌توان از ظرفیت تیم تصویربرداری حرفه ای رایکا در همایش‌ها و جشنوار‌ه های مختلف و همچنین برنامه‌های خبری مختلف استفاده کرد.
توجه داشته باشید ما در تیم حرفه ای رایکا  همواره به دنبال چیزی هستیم تا بتوانیم بهترین و شیرین ترین لحظات زندگی را برای شما ثبت کنیم تا در آینده بتوانید بازهم آن ها را تداعی کنید. تیم حرفه ای تشریفات رایکا این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید این اقدام را به خوبی انجام دهید

عکاسی مراسم
عکاسی مجالس

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *