مهماندار

مهماندار تشریفات

پذیرایی از مجالس دارای اصولی است که باید توسط میزبان رعایت شود.
معمولا برای انواع مراسمات مقدمات لازم چیده میشود و لوازم پذیرایی و تهیه تجهیزات دارای برنامه است اما پذیرایی و توجه به خود مهمانان نادیده گرفته می شود. باتوجه به شلوغی مراسمات و مهمانی ممکن است میزبان به خوبی از پس رسیدگی به مهمانان برنیاید. پذیرایی باید به گونه ای باشد تا تک تک مهمانان احساس رضایت داشته باشند.

مهماندار
مهماندار مجالس

بهتر است برای اینکه دیگر دغدغه و نگرانی بابت پذیرایی از مهمانان نداشته باشید مهمانی خود را به پرسنل پذیرایی بسپارید.
تشریفات رایکا با اعزام مهماندار خانم و آقا به مجالس شما کلیه خدمات پذیرایی و مهمانداری را برعهده می گیرد .
وجود مهماندار مجالس می تواند به مهمانی و مراسمات شما نظم ویژه ای بخشد و مجلس شما را با شکوه نماید. مهمانداران ما کاملا آموزش دیده و با تجربه هستند و شما می توانید کاملا از نحوه ی پذیرایی و برگزاری مراسمات خود اطمینان داشته باشید.

اقدامات تشریفات رایکا برای مراسمات

• آماده و مهیا کردن سالن و تالار قبل از ورود و حضور مهمانان
• مشورت و مشاوره با سرآشپز در خصوص اطلاع از منو و نحوه سرو برای
• خوشامد گویی و استقبال از مهمان ها هنگام ورود به سالن
• پذیرایی از مهمان ها و سرو غذا
• رسیدگی به تک تک مهمانان و احترام گذاشتن به آنها
• پاسخگویی به درخواست و اعتراض مهمان ها
• بدرقه کردن و تشکر از مهمانان در آخر مراسم
نیاز به مهماندار در مراسمات تولد بیشتر احساس می شود چرا که بدون کمک ممکن است شما از پس خدمات پذیرایی برنیاید و این موجب نارضایتی مهمانان می گردد.
در این مهمانی نحوه پذیرایی از مهمان ها اهمیت زیادی دارد، شاید پذیرایی به سبک و سیاق سنتی چندان برای فرزند شما خوشایند نباشد و می توانید از توانایی و سلیقه مهماندار خانم نیز استفاده کنید تا در چیدمان و تزیینات به شما کمک کند، تیم تشریفات رایکا در این موضوع می‌تواند به شما کمک ویژه ای انجام دهد، تیم مجرب و حرفه ای که با در اختیار داشتن مهمانداران حرفه ای خانم و آقا می‌تواند به برگزاری جشن‌های شما کمک ویژه ای انجام دهد. تیم رایکا با داشتن مهماندارانی دوره دیده و با لباس فرم مشخص در زمان دلخواه شما آماده همکاری با تمامی مراسمات و جشن‌های مختلف است، این تیم با در اختیار داشتن نیروهای حرفه‌ای آماده همکاری در تمامی جشن‌ها و مراسمات است و شما می‌توانید با در اختیار داشتن این نیروها مراسم خوب و منظمی را برگزار کنید. این تیم می‌تواند در 8 ساعت شمارا در جشن‌ها همراهی کند و خدمات خوبی به شما ارائه دهد. اگر به دنبال اعزام مهماندار در تهران هستید با ما در تماس باشید.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *