گل‌آرایی

استفاده از گل در طراحی صحنه و دکوراسیون یکی از خدمات ارائه‌شده توسط مجموعه‌های تشریفات است. انتخاب نوع و رنگ گل‌ها معمولا متناسب با رنگ دکور صحنه و نوع مراسم انتخاب می‌شود. از این رو گل‌آرایی مراسم عروسی با گل آرایی همایش یا گل آرایی در برنامه‌های تلویزیونی متفاوت است؛ زیرا مخاطبین و مهمان‌ها و مراسم‌ها  با یکدیگر تفاوت دارند. مهم‌ترین اصل در استفاده از گل برای طراحی و تزیین صحنه، توجه به تناسب نوع و چیدمان گل‌ها با نوع مراسم و مخاطبین است. گل‌آرایی در یک تعریف ساده به معنی استفاده از گل های زیبا در طرح و رنگ‌های مناسب برای تزیین دکور در انواع مراسم است.

گل آرایی
گل آرایی مجالس
گل آرایی مراسم
گل آرایی در شرق تهران

گل‌آرایی مجالس

یکی از مهم‌ترین مواردی که اغلب مجموعه‌های تشریفات مدنظر قرار می‌دهند استفاده از گل در طراحی و چیدمان دکور است. به دلیل اینکه اغلب مجموعه‌های میزبان یا برگزارکننده  مراسم‌های شادی و همایش‌ها یا جشنواره‌ها هستند. پس استفاده از گل در آماده‌ سازی دکور می‌تواند تاثیر بسزایی در افزایش رضایت مشتری و جلب نظر موافق آن‌ها داشته باشد. چنین مجموعه‌های باید به این نکته توجه کنند که به دلیل رقابت بالا بین همکاران فعال در حوزه، باید از کادری مجرب در حوزه گل آرایی مراسم و مجالس و همایش یا حتی گل آرایی صحنه استفاده کنند.

استفاده از چنینی کادری به دلیل امکان پیاده‌ سازی ایده‌های نو و خلاقانه می‌تواند دلیل اصلی موفقیت در رقابت باشد. از گل آرایی می‌توانید در محل ورود و استقبال از مهمانان، تالار ورود عروس و داماد، جایگاه عروس و داماد، جایگاه رقص و … استفاده کنید؛ اما توجه داشته باشید چیدمان گل در هر یک از این موارد متفاوت و منحصر به فرد است. پس بهتر است در انتخاب نوع چیدمان به جایگاه و محل کاربرد توجه کنید.

در مورد برگزاری افتتاحیه، همایش‌ها، نمایشگاه ها، جشنواره‌ها، مسابقات ورزشی و حتی مراسم تولد نیز می‌توان از گل های زیبا در تزیین دکور استفاده نمود؛ اما پیچیدگی و زیبایی چیدمان در این موارد در مقایسه با چیدمان گل‌ها در مراسم عقد یا عروسی کمتر است؛ زیرا این‌گونه مراسم‌ها بیشتر جنبه رسمی و جدی دارند. پس در انتخاب چیدمان نیاز به به‌کارگیری تکنیک‌های خاص طراحی نیست.

خدمات گل‌آرایی مجموعه تشریفات رایکا

یکی از عمده‌ ترین خدماتی که مجموعه رایکا برای رفاه مشتریان انجام می‌دهد، گل آرایی است. این مجموعه از مجرب‌ ترین کادر و حرفه‌ای‌ ترین طراحان بهره می‌برد. به همین دلیل، امکان اجرای ایده مشتریان و پیاده‌سازی ایده‌های متناسب با نوع مراسم فراهم است. علاوه بر این، مجموعه تشریفات، گل آرایی عروسی، گل آرایی عقد، گل آرایی همایش را با بهترین ایده‌ها اجرا می‌کند. به دلیل اینکه مجموعه رایکا در شهر تهران واقع است، این مجموعه خدمات گل آرایی تهران را با مناسب‌ترین تعرفه در مقایسه با سایر همکاران ارائه می‌دهد.

گل آرایی تهران
گل آرایی عروسی
گل آرایی عقد
گل آرایی صحنه

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *