ارائه تمامی خدمات تشریفات و مراسم ها

اجرای دکور کریسمس

اجرای دکور کریسمس با تم و تزئینات مورد نظر شما، یکی از خدماتی است که در حال حاضر، توسط برخی از مؤسسات تشریفات و برگزاری مجالس انجام می‌گیرد. همان‌طور که می‌دانید با فرارسیدن کریسمس، بسیاری از افراد به‌ دنبال این هستند تا یک دکوراسیون بسیار مناسب برای برگزاری جشن و دورهمی در این ایام و شب خاطره‌انگیز تدارک ببینند.

نمونه کار های دکور کریسمس

دکور کریسمس

کریسمس و یا نوئل، به جشنی گفته می‌شود که در آئین مسیحیت برگزار می‌گردد. این جشن به مناسبت روز تولد حضرت مسیح تدارک دیده می‌شود. این مراسم، در حال حاضر تنها یک جشن مسیحی به شمار نمی‌رود. بنابراین در بسیاری از نقاط جهان از این ایام به‌ عنوان یک فرصت مناسب و بهانه‌ای شیرین برای یک دورهمی خانوادگی و یا دوستانه استفاده می‌شود. این مراسم، دارای آئین‌های مخصوص به خود است و دکور و تم ویژه خود را دارد.

درخت کاج

یکی از عناصر بسیار مهم در برگزاری کریسمس، درخت کاج است. از طرف دیگر وجود یک شخصیت خیالی با عنوان بابانوئل نیز ضرورت دارد. در این جشن از رنگ‌ها و تم کریسمس نیز استفاده می‌شود. در حالت معمول به کار بردن رنگ سبز و قرمز در این جشن ضرورت دارد.

تشریفات رایکا با داشتن تجربه و تخصص کافی در زمینه برگزاری انواع مراسم‌ها، از قبیل جشن کریسمس، می‌تواند دکوراسیون مناسبی را برای شما طراحی کند. اجرای دکور کریسمس توسط این مجموعه می‌تواند دورهمی شما را به یک جشن به‌ یادماندنی و رویایی تبدیل کند.

حلقه گل

علاوه‌ بر درخت کاج، مراسم کریسمس به تزئینات دیگری نیز نیاز دارد. از جمله این تزئینات می‌توان به حلقه‌های کوچک گل اشاره کرد. این حلقه‌های گل در حالت معمول، روی درب ورودی خانه‌ها قرار می‌گیرند و یا بر روی درخت‌ها قرار داده می‌شوند. وجود این عناصر تزئینی باعث می‌شود تا دکور کریسمس شما کاملا جذاب و منحصر به‌ فرد باشد.

یک مجموعه خدمات تشریفات با تجربه که در اجرای دکور کریسمس به اندازه‌ کافی تخصص دارد، می‌تواند محل بسیار مناسبی را برای قرار دادن حلقه گل مورد نظر شما انتخاب کند و با تغییر اندازه و ابعاد حلقه‌های گل، آن‌ها را به بهترین شکل ممکن طراحی کند.

اجرای دکور کریسمس به‌ صورت کاملا سنتی

همان‌طور که می‌دانید، کریسمس یک مراسم کاملا سنتی است. بنابراین بسیاری از افراد علاقه دارند از تم کریسمس و دکوراسیون سنتی استفاده کنند. مجموعه تشریفاتی رایکا می‌تواند با استفاده از رنگ‌های رایج جشن کریسمس و در نظر گرفتن تزیینات و دکوراسیون کاملا سنتی، به برگزاری این جشن شما کمک کند. از جمله رنگ‌های متداول این مراسم می‌توان به رنگ‌هایی از قبیل قرمز، سبز و طلایی اشاره کرد.

هم‌چنین طراحان این مجموعه با تخصص کافی خود، این توان و مهارت را دارند که با استفاده از رنگ‌های سفید، نقره‌ای، صورتی و زرد هم تزیینات بسیار مناسبی برای برگزاری این جشن آئینی تدارک ببینند. استفاده از عناصر دیگر از قبیل شمع که بتواند فضای شمارا زمستانی‌تر و رؤیایی‌تر کند، نیز در این جشن، مناسب است. از این طریق می‌توانید فضای خود را از یک حالت خسته‌ کننده خارج سازید و به آن نشاط بیشتری بدهید.

بادکنک آرایی کریسمس

بادکنک آرایی، یکی از ایده‌های بسیار جذاب برای تزیین کردن مراسم‌های مختلف است. از این ایده می‌توانید برای برگزاری جشن تولد، جشن کریسمس و دیگر مناسبت‌ها استفاده کنید. تیم حرفه‌ای بادکنک آرایی مجموعه تشریفات رایکا می‌توانند تزیینات بسیار مناسب بادکنک آرایی را برای کریسمس شما تدارک ببینند.

از طریق بادکنک آرایی ویژه کریسمس، می‌توانید درب ورودی خود را تزیین نمایید و یا سالن نشیمن و اتاق پذیرایی و دیوارهای خود را به زیباترین شکل ممکن، طراحی کنید. گرفتن یک عکس یادگاری و خاطره‌انگیز در کنار این تزیینات، شکوه خاص خود را دارد.

پاسخ به سوالات پرتکرار

سوالات متداول

قیمت دکور کریمس چقدر؟
برای پیاده سازی دکور کریسمس چقدر زمان لازمه؟
برای اجرای دکور کریسمس از چند روز قبل باید ثبت سفارش کنیم؟

درخواست مشاوره رایگان

پس از ارسال پیام همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

 آخرین

مقــالات

در اینستــاگرام
همراه ما باشید