ارائه تمامی خدمات تشریفات و مراسم ها

برگزاری مراسم سورپرایز

تشریفات رایکا در ارائه خدمات برگزاری سورپرایز برای هر مناسبت، از عروسی و تولد تا خواستگاری، به شما کمک می‌کند، لحظات خاص و فراموش نشدنی را با خلاقیت و دقت به وجود آورید. خدمات متنوع ما با هدف ایجاد تجربه‌های منحصر به فرد و شگفت‌انگیز برای مشتریان عزیز ارائه می‌شوند.

خدمات مراسم سورپرایز

انواع مراسم سورپرایز

اگر به فیلم‌ها یا کلیپ‌های منتشر شده در فضای مجازی دقت کرده باشید، در سال‌های اخیر تعداد مراسم‌های سورپرایز در حال افزایش است. برخی از این ایده‌ها بسیار خلاقانه و نو هستند. البته ممکن است در برخی ایده‌ها از تکرار نیز استفاده‌ شده باشد. قابلیت اجرای برنامه‌های غافلگیرکننده در روزها و تاریخ‌های مختلف وجود دارد. مهم‌ترین برنامه‌های غافلگیری عبارتند از:

• سورپرایز تولد

یکی از مهم‌ترین مراسم‌های غافلگیرانه‌ای است که می‌توان انجام داد، مراسم تولد است. ایده‌ های مختلفی برای برگزاری چنین مراسم‌هایی وجود دارد. می‌توانید این ایده‌ ها را در محل کار، منزل، رستوران، کافه، باغ یا حتی خیابان اجرا کنید. با توجه به روحیه فرد، نوع مراسم را انتخاب کنید. البته باید به عوامل دیگری در برگزاری این مراسم توجه داشته باشید. سن یکی از فاکتورهایی مهم در اجرای مراسم غافلگیری تولد است. مطمئنا برنامه و ایده‌های مناسب برای فرد میانسال با افراد جوان یا حتی نوجوان متفاوت است.
علاوه بر این باید به جنسیت فرد نیز توجه شود. مطمئنا برای بانوان در سنین مختلف امکان اجرای برخی حرکات وجود ندارد. یا نمی‌توان از شوخی‌های ترسناک یا خشن در چنین مراسمی استفاده کرد. پس بهتر است از ایده‌های بسیار احساسی برای این قشر بهره بگیرید. در انتها نیز باید بر اساس میزان بودجه، طرح و ایده را انتخاب و اجرا کنید.

• سورپرایز سالگرد ازدواج

ازدواج مهم‌ترین اتفاق در زندگی شخصی هر فرد است. مطمئنا یادآوری چنین روزی می‌تواند گرمی و شور را در خانواده‌ها افزایش داده و پایداری رابطه و افزایش علاقه زوجین موثر است. برخی موارد ممکن است مشغله و دغدغه‌های شغلی، باعث فراموشی این روز شود. به همین دلیل بهترین مناسبت برای اجرای مراسم غافلگیر، سالگرد ازدواج است. می‌توانید این مراسم را در منزل، محل کار، رستوران، کافه یا هر مکان دیگری اجرا کنید. می‌توانید از دوستان یا آشنایان یا اعضای خانواده همسر برای اجرای بهتر این مراسم کمک بگیرید.

• سورپرایز ولنتاین

ولنتاین یا همان روز عشق در سال‌های اخیر به مناسبتی بسیار محبوب بین زوجه‌ای جوان تبدیل‌شده است. پس می‌توانید از این روز استفاده کرده و شریک احساسی خود را غافلگیر کنید. با توجه به روحیه فرد موردنظر میزان بودجه می‌توانید مناسب‌ترین ایده را انتخاب و آن را عملی کنید.

• سورپرایز خاستگاری

وقتی به فردی علاقه‌مند می‌شوید، دغدغه اصلی شما نحوه ابزار علاقه و دریافت پاسخ مثبت از طرف فرد موردنظر است. توصیه می‌کنیم پیش از درخواست ازدواج حتما به شناخت نسبی از روحیه و علایق فرد محبوب خود برسید. هنگامی‌که از حقیقی بودن علاقه و دوطرفه بودن آن مطمئن شوید، می‌توانید طی یک مراسم بسیار غافلگیرکننده از او خاستگاری کند.

گروه سورپرایز چیست؟

این گروه مسئولیت اجرای طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه به‌منظور غافلگیر کردن افراد با طرح و نقشه قبلی را بر عهده‌ دارند. این گروه معمولا از چند نفر تشکیل‌ شده که تحت مدیریت و نظارت فردی مجرب به‌ صورت یکپارچه فعالیت می‌کنند. اعضای این تیم بسیار خوش‌ ذوق و دارای روحیه‌ای بسیار لطیف هستند. آنها درک بالایی از موقعیت داشته و می‌دانند برای غافلگیر کردن در هر مرحله باید از چه برنامه‌ای استفاده نمود.
معمولا، این گروه برای هرکدام از مراسم‌های خود سناریویی را تدوین می‌کند. سپس مراحل را قدم‌ به‌ قدم بر اساس طرح پیاده می‌کند. این تیم علاوه بر قدرت اجرای ایده‌های نوین و پر از خلاقیت می‌تواند ایده‌های شما را مطابق سلیقه شما و در مکان مورد نظر شما اجرا کند. به عبارت ساده، این گروه هر چیزی که برای غافلگیر کردن نیاز باشد را دارد.

چرا باید از گروه سورپرایز استفاده کرد؟

برای اینکه برنامه‌ای غافلگیری دقیق و جالب برگزار شود باید کسی از آن اطلاع نداشته باشد. این امر بر جذابیت مراسم می‌افزاید. مراسم‌های غافلگیری به‌ گونه‌ای است که به‌تنهایی نمی‌توان آن را اجرا کرد؛ زیرا به برخی هماهنگی‌ها، رزروها و بسیاری موارد دیگر نیاز دارد. شما به افرادی نیاز دارید که بتوانند به بهترین صورت ممکن طرح را پیاده کنند. هماهنگی‌های لازم با مسئولین کافه، رستوران یا اماکن مشابه را داشته باشند. از طرف دیگر، چهره آنها برای فرد موردنظر شما ناشناس باشد. تا با مشاهده آن‌ها ماجرا لو نرود.
علاوه بر این، برای اینکه دوستان و آشنایان به مراسم دعوت شوند باید هماهنگی‌های لازم انجام شود. هیجان بالای شما در چنین موقعیت‌هایی ممکن است موجب کاهش تمرکز شما شده و برخی دوستان از قلم بیفتد؛ اما با استفاده از گروه غافلگیری شما می‌توانید تمام مراسم از صفر تا صد را به این تیم بسپارید. دیگر دغدغه‌ای در مورد اجرای بی‌نقص این مراسم نخواهید داشت.

خدمات سورپرایز رایکا

رایکا مجموعه تشریفاتی است که به‌عنوان شرکت سورپرایز نیز فعالیت می‌کند. این مجموعه از تیم‌های غافلگیری بسیار مجرب و حرفه‌ای بهره می‌برد. این مجموعه امکان اجرای سورپرایزهای مختلف ازجمله تولد، سالگرد ازدواج، ولنتاین، خاستگاری و … را دارد. علاوه بر این، می‌تواند ایده‌های غافلگیری را در مکانهای مختلف (رستوران، باغ، کافه، خیابان و …) اجرا کند. تعرفه این مجموعه با توجه به نوع مراسم، تعداد مهمان‌ها و مکان برگزاری متغیر است؛ اما به یاد داشته باشید مجموعه رایکا بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را با مناسب‌ترین تعرفه ارائه می‌دهد.

 آخرین

مقــالات

در اینستــاگرام
همراه ما باشید