غرفه اسپیس فریم

غرفه اسپیس فریم : امروزه بسیاری به دنبال ساخت غرفه‌های جذاب و دیدنی در نمایشگاه‌ها و مراسمات هستند، این اتفاق با استفاده از سازه‌های اسپیس رخ می‌دهد , به طور کلی این سازه ها به شکل پازل و مرتب و منظم کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و از آنجا که وزن وارده توسط سازه ها در کل سازه اسپیسی تقسیم میگردد موجب استحکام و مقاومت بالای آن می شود .
استحکامی که سازه های اسپیسی دارند باعث می شود که ایمنی آن نیز بالارود و این ایمنی می تواند به نحوه نصب اسپیس برای غرفه نیز بستگی داشته باشد , هر چقد نصب به صورت صحیح انجام شده باشد دارای مقاومت بیشتری است. بهتر است افراد کارآزموده و مجرب نصب و اجرای غرفه اسپیس را انجام دهند تا ایمنی آن کاملا تضمین گردد.
تشریفات رایکا با سالها تجربه آماده ی ارائه خدمات در زمینه نصب غرفه اسپیس و اجاره غرفه اسپیس و همچنین اجاره چادر غرفه می باشد.
تیم ما از بهترین اسپیس فریم‌ ها برای ساخت غرفه‌ها بهره می‌برد. اجرا و ساخت غرفه نمایشگاهی با اسپیس , غرفه شما را جذاب تر و زیباتر نمایان خواهد کرد که سبب جذب بیشتر مشتری می شود .
استفاده از سازه های اسپیس برای ساخت سالیان زیادی است که انجام می شود چرا که هم از قیمت مناسبی برخوردار است و زمان نصب آن بسیار سریع می شود و به دلیل سبکی حمل و نقل آن نیز آسان است و از انعطاف بالایی نیز برخوردار است.
شما غرفه اسپیسی خود را می توانید به راحتی به هر نمایشگاهی که مدنظرتان هست منتقل کرده و در همان جا دایر کنید.

تفاوت ساخت غرفه اسپیس با داربست

در سالیان گذشته استفاده از داربست فلزی برای ساخت غرفه بسیار رواج داشت اما امروزه با توجه به معایبی که این داربست ها دارند بیشتر غرفه داران به سازه های اسپیسی روی آوردند چرا که در هر مکانی چه در فضای باز و چه در داخل نمایشگاه می توانند از آن استفاده کنند.
معایبی که سازه های فلزی دارند شامل : امنیت و ایمنی بسیار کم , نداشتن زیبایی , سنگینی وزن و حمل و نقل مشکل و سخت می باشد.

غرفه نمایشگاهی

با توجه به مواردی که گفته شود ساخت غرفه های نمایشگاهی به وسیله اسپیس فریم ها موجب می شود که غرفه ما به شکل های مختلفی که مدنظر ماست در بیاید و از جذابیت بالایی برخوردار باشد . جذاب بودن غرفه باعث جذب افراد بیشتری به سمت آن می شود. همین ویژگی کافی است تا افراد بسیاری برای ساخت غرفه نمایشگاهی به استفاده از اسپیس ها علاقه مند شوند .

اجاره غرفه اسپس
غرفه نمایشگاهی
غرفه اسپیس فریم

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *