مرد نامرئی

مرد نامرئی در گروه نمایشی تشریفات رایکا
استفاده از المان های جذاب و دیدنی یکی از مهمترین اقدامات در دکوراسیون داخلی و خارجی سالن های تشریفات و برگزاری مراسم و مجالس است. استفاده از مجسمه ها، تندیس ها و اجرای المان های زنده از جمله مواردی است که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار داشته است. یکی از محبوب ترین المان های اجرایی برای چنین مواقعی اجرای مرد نامرئی است .

اجرای مرد نامرئی در تشریفات رایکا

یکی از محبوب ترین المان های اجرایی مرد نامرئی است که آن را می توان در موقعیت های خلاقانه بدنی بسیاری اجرا کرد. این المان تشکیل شده از یک کلاه، عینک، پالتو، پیراهن و کراوات، دستکش، شلوار و کفش و یک کیف که در دستان این مرد قرار می گیرد.

این المان با مزه و دوست داشتنی کاملا از روی شخصیت مرد نامرئی در فیلمی با همین نام که یکی از آثار ماندگار سینمای هالیوود است اجرا شده است.
قرار دادن این مجسمه زنده در ورودی سالن یا محیط باز می تواند موقعیت هیجان انگیز و جالبی را در بدو ورود میهمانان به همراه داشته باشد.
یکی از مهمترین علل ایجاد هیجان و جذابیت اجرای مرد نامرئی، اجرا شدن درست تمام بخش های بدن و سر این مجسمه است که در مجموعه رایکا با مهارت و خلاقیت بسیار اجرایی شده و کاملا طبیعی و زیبا به نظر می رسد.

استفاده از اجرای مرد نامرئی برای چه مراسمی مناسب است؟

هیچ محدودیتی برای اجرای این مجسمه هیجان انگیز و جالب وجود ندارد، با این حال به نظر می رسد در اجرای برنامه هایی مثل جشن های تولد، همایش های دانشجویی به ویژه در زمینه هایی مثل سینما، تئاتر، هنرهای تجسمی و … اجرای مرد نامرئی در کنار سایر تشریفات می تواند بخش هیجان انگیزی از برنامه را به خود اختصاص دهد.
توجه داشته باشید آن چه اجرای مرد نامرئی را برای مراسم ها و موقعیت های مختلف جالب و هیجان انگیزتر می نماید، اجرای درست پوسچر و ارگونومی بدن انسان با استفاده از لباس ها و اکسسوری هایی مثل کلاه، عینک و کیف است که تا حد ممکن آن را واقعی نشان دهد.

اجرای انواع المان های جذاب انسانی و مجسمه

مرد نامرئی بخشی از اجرای برنامه های تشریفاتی مجموعه رایکا است که برای ایجاد هیجان و نشاط بیشتر در مراسم مورد استفاده قرار می گیرد. اجرای های مختلف گروه های نمایشی در قالب مرد آینه ای، مرد آهنی، سیلورمن و گلدمن و همچنین انواع تن پوش های عروسکی بخش دیگری از این امکانات هستند که می تواند هیجان جشن و مراسم را تا حد زیادی بالاتر ببرد.
این المان ها و شخصیت های جذاب با توجه به محبوبیت جهانی در جشن ها، همایش ها، کارناوال ها و مراسم ها در مجموعه رایکا طراحی و مورد استفاده قرار می گیرند که انتخاب آنها می تواند بخشی از تشریفات مراسم شما را به خود اختصاص دهد.

مرد نامرئی
اجرای مرد نامرئی

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *