اجاره کولر گازی

اجاره کولر گازی ( کولرگاز ایستاده، کولر گازی دیواری )
کولر گازی یکی دیگر از وسایل سرمایشی است که قدرت سرمایش بالاتری نسبت به کولر آبی دارد، این کولرها می‌توانند در فصل گرما برای استفاده حاضرین و غرفه داران در مراسم و همایش استفاده شوند، همچنین در مراسماتی همچون تولد و یا جشن مراسم به شدت به آن نیاز خواهید داشت زیرا ازدحام جمعیت در سالن قطعا باعث بالا بردن دما می‌شود و تیم مجرب تشریفات رایکا می‌تواند در اجاره روزانه، هفتگی و نصب این کولرها به شما کمک کند.

یکی از مهمترین مسائلی که در مجالس، تشریفات، نمایشگاه ها و همایش ها باید مورد توجه قرار گیرد، استفاده از وسایل سرمایشی و گرمایشی مناسب برای تامین آسایش حاضرین و ایجاد یک فضای مطبوع است، در فصول گرم سال مطمئنا گرمای سالن، غرفه یا سوله نمایشگاهی بسیار آزاردهنده خواهد بود، بنابراین از جمله مسائلی که در تشریفات مراسم به ویژه در فصول گرم سال باید مورد توجه قرار گیرد وجود لوازم سرمایشی مناسب مثل کولر گازی است.

مزایای استفاده از کولر گازی در محیط های نمایشگاهی

مطمئنا کولرهای گازی نسبت به کولرهای آبی مزیت های بی شماری دارند، در این بخش تنها به برخی مزایای استفاده از کولر گازی در محیط های نمایشگاهی و سالن ها اشاره می کنیم:

تعادل رطوبت و دما
در محیط های نمایشگاهی یا سالن ها و سوله های برگزاری مراسم و تشریفات تامین هوای مطبوع نقش مهمی در آسایش میهمانان خواهد داشت، این هوای مطبوع از دو فاکتور تعادل دما و میزان رطوبت تشکیل می شود، کولرهای گازی بهترین وسیله برای تامین تعادل این دو فاکتور مهم هستند.
از مزایای استفاده از کولرهای گازی از نوع دیواری یا ایستاده کاهش رطوبت هوا است، این مسئله باعث می شود که خنکای مطبوعی در محیط ایجاد شود که در تابستان های گرم و محیط های پر ازدحام بهترین راهکار برای ایجاد سرمایش در محیط محسوب می شود. به ویژه در محیط های مرطوب مثل شهرهای ساحلی استفاده از کولرهای گازی بهترین گزینه خواهد بود.

تامین کیفیت هوای مطلوب
از جمله دیگر مزایای استفاده از کولرهای گازی در محیط های نمایشگاهی یا پر ازدحام مثل مراسم، همایش ها و … تامین کیفیت هوای محیط است، کولرهای گازی به واسطه فیلترهایی که دارند باعث می شوند که کیفیت هوا مطلوب بوده و برای افرادی که دچار ناراحتی های ریوی یا آسم هستند مشکلی ایجاد نشود.

امکان مدیریت دما
استفاده از کولرهای گازی این امکان را برای شما فراهم می سازد که مدیریت دمای سالن را در اختیار داشته باشید، در صورتی که احساس می کنید گرمای هوا زیادی است می توانید دما را در اندازه های پایین تری ثابت کنید و در صورت نیاز دما را افزایش دهید، این کار در استفاده از کولرهای آبی امکان پذیر نخواهد بود.

کاهش حشرات
وقتی دمای هوا و رطوبت از تعادل برخوردار باشد، زمینه برای ایجاد مزاحمت توسط حشرات موذی چون پشه ها کاهش می یابد، بنابراین بهترین گزینه برای استفاده در محیط هایی که در مجاورت باغ، جنگل، فضای باز قرار میگیرند، استفاده از کولر گازی برای در امان ماندن از آزار حشرات است.

ایجاد حس آرامش
وقتی دما و رطوبت کافی در محیط وجود داشته باشد و دمای سالن، نمایشگاه یا غرفه کاملا متعادل باشد حس آرامش و راحتی در محیط جاری می شود، این مسئله می تواند افزایش تمرکز حضار را در پی داشته باشد.

اجاره کولر گازی چگونه است؟

بهترین راه برای تامین سرمایش محیط های نمایشگاهی، سالن های تشریفات، سوله ها و … استفاده از کولر گازی است، اما مطمئنا خرید کولر گازی برای یک غرفه دار یا برپا کننده همایش و تشریفات مقوله به صرفه ای نیست، به همین دلیل است که توصیه می کنیم از مزایای اجاره کولر گازی بهره مند شوید و یک شرایط مطبوع برای برگزاری مراسم خود ایجاد کنید.
شما می توانید با اجاره کولر گازی ایستاده یا اجاره کولر گازی دیواری برای محیط هایی با ابعاد و متراژ متفاوت در تامین هوای مطبوع و سرمایش کافی برای مراسم های خود در فصول گرم سال در کاهش هزینه ها قدم موثری بردارید، اجاره کولر گازی در تهران با توجه به قیمت بالای کولرهای گازی و اسپلیت ها با مصارف صنعتی که برای مکان های بزرگ مناسب برای برپایی مراسم، همایش ها و نمایشگاه طراحی شده اند می توانید با هزینه مقرون به صرفه ای محیط دلخواه را برای حضور مدعوین آماده سازید.

اجاره کولر گازی ایستاده
کولر گازی

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *